Українські зброярі здивували білорусів на міжнародній виставці у Польщі

Українці здивували білорусів зброєю від компанії "Маяк" на виставці MSPO-2021 у Польщі. Снайперська гвинтівка "Нічний Хижак", розроблена у 2015 році, калібру 14,5 міліметрів здатна вражати цілі на відстані в 3 000 метрів. Якими ще зброярськими новинами запам'ятався тиждень, що минає, Патріоти України пропонують дізнатися у подробицях.

Новий навчально-випробувальний центр та 100-метровий автодорожній міст

• Від Херсону до Львова відбувається активна фаза стратегічних, командно-штабних військових навчань "Об'єднані зусилля 2021". Збройні сили разом з підрозділами держав-партнерів та членів НАТО другий тиждень відпрацьовують елементи управління багатонаціональними військами.

• Україна й Туреччина підписали Меморандум щодо будівництва спільного навчально-випробувального центру з експлуатації безпілотників Bayraktar. Центр буде обладнаний усім необхідним для поточного ремонту, модернізації БПЛА. Також на його базі навчатимуть персонал.

• Українські та словацькі військові зібрали 100-метровий автодорожній міст. На Рівненщині, українсько-словацька батальйонно-тактична група форсувала водну перешкоду. Для забезпечення пересування бронетехніки через річку, інженерний підрозділ облаштував понтонну мостову переправу та малий автодорожній розбірний міст.

• На Львівщині міжнародна група фахівців оцінювала за 2 рівнем НАТО командну роботу підрозділів ЕР-ХА-БЕ-ЗЕ, саперів та десантників. Для виявлення та класифікації загрози проводився так званий семплінг – відбір зразків матеріалів та речовин.

Джерело: 24 канал

Ризик є, але ми можемо його прийняти: Директор ДТЕК Сахарук розповів, чи буде в Україні блекаут

субота, 3 грудень 2022, 12:30

Виконавчий директор компанії ДТЕК Дмитро Сахарук розповів, чи буде в Україні блекаут через удари Росії по енергетичних об'єктах. За його словами, такий ризик є, проте його можна прийняти, передають Патріоти України. Він пояснив, що блекаут – це вимкне...

G7 і ЄС нарешті узгодили "стелю" цін на нафту - заробітки Росії значно скоротяться

субота, 3 грудень 2022, 11:26

Євросоюз і “Велика сімка” домовились обмежити російські доходи за рахунок впровадження стелі цін на нафту на рівні 60 доларів за барель. Дорожчу сировину європейські брокери й не тільки до третіх країн просто тепер не возитимуть, передають Патріоти Укр...