Українським сім'ям біженців роздають гроші: У Польщі можна отримати до 21 тис. грн на місяць


Польський Червоний Хрест оголосив про фінансову підтримку українцям, які приїхали на територію їхньої країни після 24 лютого. Загальна сума на сім'ю може становити до 21 тис. грн. Про це йдеться на сайті Червоного Хреста, передають Патріоти України.

Допомога надається на кожного члена сім'ї (до 5 осіб). Перша людина отримує 710 злотих (4,8 тис. грн), а кожен наступний – 4,2 тис. грн. Тобто у сумі можна отримати трохи більше ніж 21 тис. грн на сім'ю.

"Програма гуманітарної допомоги Польського Червоного Хреста призначена для осіб, які вирішили залишити Україну після 24 лютого через конфлікт в Україні. Ви не маєте права на участь, якщо вже отримували фінансову допомогу від інших гуманітарних організацій", – йдеться у публікації.

Допомогу можуть отримати сім'ї:

  • один з батьків як мінімум з однією дитиною (до 18 років) або однією літньою (від 50 років);
  • сім'я з будь-якою кількістю дорослих, якщо всі вони старші 50 років;
  • якщо у сім'ї від двох людей віком до 18 або від 50 років;
  • сім'ї з особами з особливими потребами

Щоб отримати допомогу, потрібно мати документ, який підтверджує особу (Дія поки не підходить). "Розмір фінансової допомоги, що надається, залежить від вартості життя і узгоджується з нашими партнерами та урядом", – зазначає Червоний Хрест.

В Україні рідкісну монету номіналом 1 гривня продають за 60 тисяч: У чому її унікальність

п’ятниця, 3 лютий 2023, 17:59

В Україні виставили на продаж рідкісну монету номіналом 1 гривня. Її вартість складає 60 тисяч гривень або 1668,60 долара. Стало відомо, що унікальність грошового знака полягає у матеріалі, із якого вона виготовлена, передають Патріоти України. Лот пре...

В Україні змінили виплати для військових: Кому урізали доплати у 30 тисяч, а хто отримає 100 тисяч

п’ятниця, 3 лютий 2023, 16:27

Нові виплати згідно з новими правилами усі військові отримуватимуть вже з березня. Надбавок позбавлять службовців, які перебувають у тилу, передають Патріоти України. Йдеться про строковиків і курсантів ВВНЗ, а також офіцерів управлінь і штабів, розпов...