Українським сім’ям обіцяють грошову допомогу у розмірі 27 тисяч грн: Хто може отримати і що треба знати

Громадяни України можуть отримати грошову допомогу від нового фонду Ukrainely, і прийом заявок уже розпочався. Максимальний розмір виплат одному отримувачу може скласти 27 тисяч гривень, однак у фонді можуть узгодити і меншу суму, йдеться на сайті програми, передають Патріоти України.

Пріоритетом підтримки є сім'ї з дітьми, які через війну опинилися у скрутних життєвих обставинах. Тож претенденти мають надати особисту інформацію, розказати про свою родину та ситуацію, в якій опинилися. Також вам буде потрібно буде вказати суму, на яку ви розраховуєте, і бути готовими, що узгодять лише частину запитаних коштів.

Коли фонд перевірить вашу заявку, кошти будуть перераховані на вашу банківську картку. Оплата буде здійснюватися частинами .

Важливо, що заявку на допомогу можуть податися тільки ті хто знаходиться в Україні.

Подати заявку можна за посиланням.

Загалом же Фонд має декілька програм для підтримки українців :

  • підтримка сімей під час війни;
  • підтримка внутрішньопереміщених осіб;
  • підтримка військових та тероборони.

В уряді зробили заяву про зникнення грошей з банківських карток: Як вберегти свої заощадження

субота, 1 квітень 2023, 12:28

Банківські картки українців можуть будь-якої хвилини стати здобиччю шахраїв. Останнім часом в Україні почастішали випадки зникнення грошей з банківських карток громадян, передають Патріоти України. Потрібно запам'ятати кілька простих правил і неухильно...

"Грошей не буде": Західні експерти та російські олігархи вже бачать руйнацію російської економіки

субота, 1 квітень 2023, 11:59

Перші місяці повномасштабного вторгнення рф в Україну минулого року сприяли зростанню цін на нафту й газ, що принесло величезні прибутки москві, але ці дні минули, пише The Wall Street Journal, передають Патріоти України. «Російська економіка вступає в...