Українці до кінця літа зобов'язані сплатити податки зі своїх квартир: Коли прийдуть квитанції і що треба знати

В Україні до 1 липня податкова розішле квитанції із повідомленнями про необхідність сплатити податки за свої квартири. Розмір податку залежить від площі житла, причому платити потрібно тільки за зайві квадрати, передають Патріоти України.

Як говориться в матеріалі OBOZREVATEL, "зайвою" вважається площа квартири від 60 квадратів (податок нараховують на кожен наступний метр) та будинок від 120 квадратів. Платити потрібно за минулий рік та сума податку становить до 1,5% мінімалки. На даний момент це 97,5 грн.

Після отримання платіжки (до 1 липня) є 60 днів для того, щоб без штрафу сплатити податок. Тобто до кінця літа українці, які мають нерухомість вказаної площі. Розглянемо кілька прикладів.

Якщо у вас є квартира площею 100 квадратних метрів, потрібно заплатити за 40 квадратів. Це 3900 грн. Якщо у вас є будинок і квартира, загальна площа повинна становити до 180 квадратів.

Платити податки за нерухомість не потрібно у таких випадках:

  • якщо нерухомість перебуває у зоні бойових дій;
  • якщо нерухомість знаходиться у окупованій зоні;
  • якщо нерухомість знищена внаслідок бойових дій.

Зазначимо, надходження податку на нерухомість надходить до органів місцевої влади. При цьому потрібно сплачувати до податкової служби за місцем своєї реєстрації.

"Практично мізер": Українцям розповіли про запаси вугілля і газу на опалювальний сезон

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:56

Наближається холодна пора року і російські окупанти можуть значно збільшити кількість обстрілів критичної інфраструктури, щоб залишити мирне населення без тепла та електрики. Голова Спілки споживачів комунальних послуг України Олег Попенко в інтерв'ю д...

Чи оплатять працівникові лікарняний, якщо на підприємстві введено неповний робочий тиждень: У ПФУ дали відповідь

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:30

Оплата листків непрацездатності (лікарняних), які мають право видавати як лікарі у закладах, так і медики-ФОПи, оплачується навіть тоді, якщо на підприємстві запроваджено неповний робочий тиждень, передають Патріоти України. «Робота на умовах неповног...