Українці можуть переплачувати за газ через кількість "прописаних" у квартирі: У "Нафтогазі" розповіли, що робити

В Україні в деяких багатоквартирних будинках встановлено один будинковий лічильник на газ. Через те, що кількість зареєстрованих ("прописаних") та тих, хто реально проживає у квартирі, відрізняється, у деяких випадках за газ доводиться переплачувати, передають Патріоти України.

Як йдеться у повідомленні "Нафтогазу" на офіційній сторінці у Facebook, для зміни даних про кількість зареєстрованих у будинку осіб потрібно звернутися до найближчого Центру обслуговування клієнтів філії "ГазМережі" та написати заяву.

Із собою слід принести: паспорт, ідентифікаційний код та довідку про склад сім'ї. На підставі цих документів фахівці актуалізують дані та скоригують розрахунок обсягів споживання на майбутній період.

Незабаром доведеться сплачувати за газ за трьома платіжками

В Україні деякі облгази вимагають від мешканців багатоквартирних будинків підписувати договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкової газової системи (третя платіжка). За законом, дійсно за таке обслуговування українці повинні платити додатково. Але типовий договір та граничні розміри плати досі не визначені, тож вимагати підписання договору незаконно.

Крім того, поступово втратили чинність нормативно-правові акти, які зобов'язують облгази періодично безоплатно здійснювати техобслуговування в житлових будинках їхніх абонентів. Законодавство надало право власнику обирати організацію, яка суто на договірних умовах та на платній основі здійснюватиме роботи з техогляду внутрішньобудинкової системи.

Польська блокада не заважає експорту зерна з України: У Кабміні озвучили іншу серйозну проблему

понеділок, 4 березень 2024, 19:57

Польська блокада кордону вже не створює для України суттєвих проблем із експортом агропродукції, проти ввезення якої виступають польські фермери. 95% зерна та іншого продовольства транспортується з України через коридор у Чорному морі та дунайські порт...

Зарплати зростають чи знижуються? Стало відомо, в яких сферах українцям працювати найвигідніше

понеділок, 4 березень 2024, 19:55

В Україні зберігається загальна тенденція зростання зарплат, яка розпочалася ще 2023 року. Оплата праці населення, незважаючи на війну та виклики для економіки, продовжує збільшуватися, і середня зарплата українців, як свідчать дані Держстату, становил...