Українці можуть платити за газ менше, ніж "напалили" його: Що треба робити

Українці-абоненти "Нафтогазу" можуть отримати знижку на газ – та знизити будь-яку суму у платіжках на 1%. Для цього потрібно вчасно сплатити блакитне паливо. Про це розповіли у самій компанії. Там пояснили, передають Патріоти України.

  • знижку отримають ті споживачам, які оплатять рахунок за допомогою онлайн-сервісу компанії до 15 числа кожного місяця;
  • дисконт буде застосовано автоматично наступного розрахункового місяця.

"Оплачуйте за спожитий газ вчасно. Кожна сплачена вами гривня – це стабільне забезпечення блакитним паливом українців та сплачені податки на підтримку економіки нашої країни", – нагадали у компанії.

Скільки потрібно платити

Наразі клієнти "Нафтогазу" платять за газ 7,96 грн за кубометр. Тобто за споживання 9,9 кубометрів (соцнорма на три особи, тільки плита) за жовтень потрібно буде заплатити 78,8 грн.

Однак, варто враховувати, що додатково стягується плата за доставку газу. А вона різна в різних регіонах.

Тарифи можуть підвищити

Втім, після зими не виключається перегляд розцінок на газ. Як пояснили у "Нафтогазі", причиною є очікування міжнародними партнерами проведення Україною низки ринкових реформ – у тому числі й у газовій сфері.

Річ у тім, що зараз через регульовану ціну на газ держава буквально доплачує з бюджету за кожного українця. Що шкодить уже й самій Україні.

"Ми усвідомлюємо, що під час війни і під час цієї зими ми повинні залишити ті ціни на газ, які зараз існують. Щодо наступних періодів, то готуватимемося, пояснюватимемо. Чому держава має доплачувати за газ, який ви споживаєте? Держава має підтримувати найбідніших", – сказав голова компанії Олексій Чернишов.

Пощастить не всім: Експерт пояснив, хто зможе з липня отримувати виплати у 4500 грн щомісяця

середа, 14 травень 2025, 18:43

Всупереч сповільненню інфляції ціни в Україні продовжують зростати, тому уряд вирішив надавати громадянам з низьким рівнем доходу базову соціальну допомогу. Це передбачено Порядком реалізації експериментального проєкту щодо надання базової соціальної д...

Якщо Пенсійний фонд не зарахував до стажу частину трудового періоду: Українцям пояснили, як діяти

середа, 14 травень 2025, 16:47

В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...