
"Нафтогаз", який постачає блакитне паливо 98% сім'ям, пропонує знижку. Усі, хто заплатять за газ до 15 числа, можуть наступного місяця отримати знижку у розмірі 1%. Про це йдеться у повідомленні "Нафтогазу" на офіційному сайті, передають Патріоти України.
Влітку з урахуванням низького споживання знижка буде несуттєвою. Навіть узимку, з урахуванням високої витрати газу, розмір знижки у найкращому разі компенсує вартість чашки кави. Так, при споживанні газу на 3000 грн, знижка становитиме лише 30 грн.
У масштабах "Нафтогазу" запровадження такої акції суттєво на фінансові показники не вплине, однак компанії важливо, щоб українці вчасно платили за газ. Це дає можливість зберігати операційний прибуток, інвестувати у видобуток газу тощо.
Скільки українці платять за газ
В Україні діє фіксований тариф у розмірі 7,96 грн за кубометр. Такий тариф продовжили до травня 2024 року. Загалом після закінчення повномасштабної війни Україна матиме шанс вийти на повне самозабезпечення та відмовитися від імпорту газу. Важлива умова: мінімізація ризиків для безпеки та залучення іноземних інвесторів. Для розвитку видобутку необхідні технології, якими володіють західні підприємства. Багато хто з них відмовляється інвестувати гроші в країну з високими корурпційними ризиками та загрозою.
До речі, на європейському газовому ринку спостерігається зниження споживання газу та стабілізація цін. Це дає можливість заповнити газові сховища, зокрема імпортним газом за відносно низькою ціною.
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...