Українці не можуть передати показники лічильника: У "Нафтогазі" розповіли, як вирішити проблему

Українці висловили незадоволення тим, що після переходу на послуги "Нафтогазу" не можуть передати показники лічильника. Їхні акаунти на 104.ua були заблоковані, а інформація про платежі не збереглася. У компанії розповіли, як вирішити цю проблему, передають Патріоти України.

У "Нафтогазі" зазначили, що дізнатися особовий рахунок можна у чаті GASUA, натиснувши на пункт "№ особового рахунку" (потрібно вказати ЄІС-код) або на сайті gas.ua у розділі "Дізнатися номер рахунку" (потрібно вказати ЄІС-код).

EIC-код – це "персональний газовий номер" об'єкта газопостачання (точки обліку об'єкта газопостачання). EIC-код містить 16 символів (літери та цифри). Наприклад, 56XM19A205987456. Дані про ЕІС-код можна знайти:

  • в особистому кабінеті оператора ГРМ (облгазу) — розділ про особисті дані;
  • у договорі з постачання газу, якщо він у вас зберігається у паперовому вигляді (заява-приєднання є невід'ємною частиною договору, вона має містити цей код);
  • у рахунку за розподіл газу.

Для уникнення помилок у платіжці важливо самостійно вводити покази лічильника від 28-го до 5-го числа щомісяця. Навіть якщо ви не проживаєте в будинку і не використовуєте газ, але не бажаєте відключати його, потрібно щомісяця надавати актуальні покази лічильника, навіть якщо ці покази залишаються незмінними протягом місяця.

"Побутовий споживач, який за умовами договору розподілу природного газу розраховується за лічильником газу, зобов'язаний щомісяця станом на 1-е число місяця знімати фактичні показники лічильника газу та протягом п'яти діб (до 5-го числа включно) надавати їх", — йдеться у повідомленні.

Торгівля рублем подвоїлась: Стало відомо, як Казахстан допомагає Кремлю обходити санкції

четвер, 26 вересень 2024, 23:40

Через санкції США проти Росії значно зросли обсяги торгівлі юанем і рублем у Казахстані, оскільки російські банки використовують казахські фінансові ринки для валютних операцій з Китаєм. Обсяги торгівлі юанем і рублем подвоїлися, а Казахстан стає важли...

Поки інші ледь зводять кінці з кінцями: Зарплати чиновників в Україні перевищили 55 тис. грн - хто отримує найбільше

четвер, 26 вересень 2024, 22:25

У серпні 2024 року середня зарплата в держустановах зросла на 44,6% і перевищила 55 тисяч гривень, причому керівники стратегічних установ, таких як НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг)...