Українці об'їхали хазяїв на своїх "кривих": "Богдан" переміг чеську Škoda в тендері на поставку тролейбусів у Чехії

Низькопідлоговий 12-метровий тролейбус Богдан Т701 випускається на заводі в Луцьку з 2010 року, він був розроблений з орієнтацією на європейський ринок.

Тендерна пропозиція української корпорації Богдан у консорціумі з чеською компанією TRAM FOR ENVI sro визнана кращою в торгах на поставку шести тролейбусів з автономним ходом для транспортної компанії міста Їглава в Чехії, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що чесько-український консорціум запропонував тролейбуси по 71,4 млн чеських крон (2,64 млн євро) або 11,9 млн крон за один тролейбус (440,3 тис. євро) при орієнтовній сумі закупівель в 82,74 млн крон (3,06 млн євро).
Компанія Skoda Electric, яка також брала участь в тендері, запропонувала ціну в 82,17 млн крон (3,04 млн євро). Тролейбуси на основі моделі Богдан Т701 повинні бути адаптовані до потреб чеського ринку, зокрема електрообладнання до них повинно бути поставлено чеською компанією Cegelec.
Прес-секретар корпорації «Богдан» Сергій Красуля підтвердив інформацію про перемогу компанії в тендері, однак утримався від інших подробиць співробітництва до офіційного укладення договору, оскільки зараз ще триває період оскарження результатів тендера.
Низькопідлоговий 12-метровий тролейбус Богдан Т701 випускається на заводі в Луцьку з 2010 року, він був розроблений з орієнтацією на європейський ринок.

Тиск США страшніший за погрози з Пекіну: АМКУ вчергове відхилив вимоги китайських інвесторів щодо завершення продажу "Мотор Січі"

вівторок, 24 листопад 2020, 0:31

Антимонопольний комітет втретє повернув без розгляду заявку китайської Skyrizon та DCH Олександра Ярославського щодо купівлі контрольного пакету акцій ПАТ "Мотор Січ", повідомляють Патріоти України з посиланням на Інтерфакс. Згідно з повідомленням на с...

Оригінально: Китайці показали своє бачення автомобілів майбутнього (фото)

понеділок, 23 листопад 2020, 23:32

Новий автомобіль має форму схожу на квадратну коробку, в ньому в якості решітки радіатора і фар використовується вбудований екран великого розміру. У Гуанчжоу компанія Guangzhou Automobile Group офіційно представила свій новий концептуальний автомобіль...