Українці платитимуть за світло значно більше: Коли та на скільки можуть зрости тарифи

Уже в квітні тариф на електроенергію в Україні можуть підвищити для побутових споживачів. При цьому остаточне рішення ще не ухвалили. Такий прогноз озвучив голова правління Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко. За його словами, тариф на світло можуть підвищити вже з 1 квітня, передають Патріоти України.

Раніше в своєму Telegram-каналі Попенко писав про те, що тарифи на електроенергію, ймовірно, виростуть на 30-40%. Вони будуть підвищені до 2,3-2,5 грн за кВт/год.

"Можливо, навіть розглянуть варіант запровадження градуйованого тарифу від споживання. Тобто, що більше ти споживаєш, то більше платиш. Звичайно в такому випадку треба враховувати електроплити та електроопалення, де споживання набагато вище. Але сам собою запровадження стимулюючих тарифів правильний шлях, але соціальний тариф на нижній планці підвищувати не можна", – зазначив експерт.

Він додав, що інформація, яка розповсюджувалася в ЗМІ про те, що тариф може злетіти в 4 рази, не відповідає дійсності. "Хочу одразу заспокоїти. Ні, не вчетверо. У 4 рази це різниця між розрахунковою вартістю електроенергії та вартістю побутового споживача, що відпускається", – підсумував Попенко.

На тлі українських атак по НПЗ: Росія засекретила дані про виробництво бензину

середа, 29 травень 2024, 21:51

Російський уряд з ініціативи Міністерства енергетики засекретив дані про виробництво автомобільного бензину і дизельного пального в країні на тлі атак українських безпілотників. Про це повідомляє видання «Важные истории», з посиланням на джерело в Росс...

"Податок за кожну продану річ": Гетманцев хоче "взятися" за секондхенди

середа, 29 травень 2024, 21:43

В Україні влада, ймовірно, вирішила "взятися" за секондхенди. Про це може свідчити заява голови Податкового комітету ВР, нардепа Данила Гетманцева. У своєму Telegram Гетманцев розповів про зловживання власників секондхендів, передають Патріоти України....