Українці почали заощаджувати на новорічних подарунках: Скільки та на що витратять

Цього року українці почали економити на новорічних подарунках. Про це йдеться в сюжеті ТСН.uа, передають Патріоти України.

Як йдеться в сюжеті, більшість українців хотіли б вкластися в тисячу гривень. Багато хто готовий витратити цю суму на смакоту.

Крім того, українці готові витратити гроші на іграшки. Так на iграшки, дитячі товари та косметику готові витратити гроші 32% відсотка опитаних.

26% опитаних українців готові купити одяг. Витратити гроші на сувеніри готові 23% опитаних українців. Багато українців також зізналися, що часто роблять спонтанні покупки перед Новим роком.

Путін прорахувався: Запасів газу в ЄС вистачить ще на 155 зимових днів

понеділок, 6 лютий 2023, 10:28

Російські плани "заморозити" Європу взимку 2022-23 рр. не втілилися в життя. ЄС вдалося накопичити значні запаси газу та проходити сезон без імпорту російського палива. Країнам Європи вистачило б газу ще на 5 місяців холодів, передають Патріоти Україн...

Стало відомо, коли долар піде вгору: Нацбанк змінить фіксований курс валюти в Україні

понеділок, 6 лютий 2023, 9:26

В Україні наразі немає підстав для зміни фіксованого курсу долара. При цьому ринковий курс американської валюти у найближчі місяць-два може коливатися, але це будуть не сильні коливання, і великого впливу на ринок валют вони не матимуть, передають Патр...