Українці зможуть знімати готівку без банкоматів: Як це зробити і що треба знати

В Україні з 1 серпня 2020 року зняти готівку з банківської карти можна буде прямо на касі супермаркетів. З вівторка, 9 червня, послуга вже стала доступна для клієнтів "ПриватБанку", передають Патріоти України.

Рішення передбачено постановою Нацбанку від 7 травня 2020 роки (№ 59), яка набрала чинності з 25 травня 2020 року.

У Національному банку вже пояснили, що мова йде про отримання "живих" грошей в касах торгівельних підприємств, а також підприємств сфери громадського харчування та послуг, які застосовують реєстратори розрахункових операцій (РРО).

Також з 1 липня 2020 року буде розширено можливості бізнесу з переказу гривневої готівки через фінустанови, які отримали ліцензію НБУ на такі операції.

Як можна зняти гроші без банкомату

Поки що в Україні таку послугу запустив тільки один банк – ПриватБанк. Скористатися послугою "Гроші на касі" можуть власники будь-якої дебетової карти Приватбанку – зарплатної, студентської, соціальної.

Як працює послуга?

На касі покупцеві необхідно лише оплатити товар банківською картою і повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Підтвердження такої операції на касі супроводжується введенням PIN-коду банківської картки користувача.

Як підкреслюють в банку, тепер українцям можна не стояти в довгих чергах до банкомату, а паралельно з покупками знімати готівку.

Сьогодні отримати готівку з картки ПриватБанку можна в POS-терміналах 65 тис. українських торгових точок, підключених до сервісу "Гроші на касі". Надалі новий сервіс буде охоплювати більш широку мережу.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Долар розвернеться на 180 градусів після виборів: Еексперти спрогнозували, що буде з гривнею

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 0:10

В Україні після першого туру місцевих виборів почнеться плавне зміцнення гривні. Рух долара розвернеться на 180 градусів, а валюта опуститься до позначки близько 28,2 грн/$, передають Патріоти України. Як і чому зміниться вартість валюти . Долар колив...