Українці зможуть отримати безкоштовно продукти в "АТБ": Як зареєструватися

В Україні в рамках єДопомога можна безкоштовно отримати продукти в мережі "АТБ". Мережу додали до списку партнерів програми. Для цього необхідно заповнити заявку на сайті платформи, а потім скористатися сертифікатом для отримання допомоги, передають Патріоти України.

Як повідомляє Мінсоцполітики, єДопомога дозволяє будь-кому охочому сплатити сертифікат. Також українець, який потребує допомоги, може заповнити заявку та отримати сертифікат.

"Тепер людина, яка потребує допомоги, може використати сертифікат у всеукраїнській мережі супермаркетів "АТБ-Маркет". Благодійники з України та будь-якої країни світу можуть сплатити сертифікат на продукти для сімей, які потребують допомоги", – зазначають у відомстві.

У програмі беруть участь інші мережі – "Сільпо", "Фора", "Fozzy" і "Траш". Також можна купувати для нужденних українців ліки та бензин.

Як отримати допомогу?

1. Зареєструйтесь на платформі https://social.edopomoga.gov.ua.

2. Залишіть заявку на допомогу, обравши з переліку партнерів допомогу мережу супермаркетів АТБ.

3. Коли благодійник вибере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі та смс-повідомлення на номер мобільного телефону. Щоб скористатися допомогою, при купівлі товару на касі потрібно надати цифри коду з СМС або показати передплату єДопомога зі штрих-кодом для сканування.

Українцям у Німеччині загрожують штрафи до 50 тисяч євро: Про що треба знати

субота, 28 січень 2023, 17:30

Українці, які виїхали у Німеччину, можуть отримати штраф до 50 тисяч євро, якщо працюють нелегально. Про це повідомляє німецько-українська благодійна асоціація Ukrainian Future у Facebook. Покарання можуть отримати як наймані працівники, так і роботода...

З санкціями ЄС проти алмазного сектору РФ виникли проблеми через одну країну, - Politico

субота, 28 січень 2023, 13:29

У Європейському Союзі обговорюють новий раунд санкцій проти Росії у зв'язку зі збройною агресією в Україні. Одна з пропозицій — заборона на імпорт алмазів з РФ. Але в цьому питанні виникають складнощі через внутрішні розбіжності в Бельгії, повідомляють...