Українці зможуть отримати по 6 660 грн від французького фонду: Як і хто може оформити допомогу

В українців з'явилася можливість отримати по 6 660 грн від Французької гуманітарної організації ACTED. Подати заявку можна на порталі "єДопомога". Про це повідомляє Мінсоцполітики України, передають Патріоти України.

Варто відзначити, що в місяць на людину буде виплачувати 2 220 грн. Всього фонд буде здійснювати по три таких виплати - в загальній сумі 6 660 грн на людину.

Хто може отримати виплати

Фонд передбачає допомогу для найбільш вразливих соцгруп українців, які проживають на тимчасово окупованій території або в зоні активних бойових дій.

Всього цю допомогу отримають 10 тис. осіб з таких областей:

  • Харківська,
  • Донецька,
  • Херсонська,
  • Дніпропетровська,
  • Миколаївська.

Як повідомляє організація, фінансову допомогу від фонду отримали вже 3 886 осіб.

Українці вже зараз можуть платити за електроенергію вдвічі менше: Що потрібно зробити

неділя, 25 вересень 2022, 9:25

В Україні ті сім'ї, які встановили двозонні лічильники, можуть у нічний період платити за електроенергію вдвічі менше. Це дозволить значно скоротити витрати на комуналку, передають Патріоти України. . Вартість електроенергії не зміниться (останнього ...

Хто має право в умовах воєнного стану достроково вийти на пенсію за віком: Юристи пояснили алгоритм

неділя, 25 вересень 2022, 8:44

До фахівців "Юридичного порадника для ВПО" звернулася 58-річна переселенка з Харкова. За місяць до того її звільнили за скороченням штату. У новинах жінка читала, що зараз багатьом дозволяють достроково піти на пенсію. Чи так це і що для цього потрібно...