Українця оштрафували на 17 тис. грн за генератор - його звинуватили у продажу електроенергії

В Одесі підприємця Дмитра Осовського оштрафував суд на 17 тис. грн. Штраф йому доведеться заплатити за те, що за гроші надавав доступ до свого копіцентру, де під час відключення електроенергії вмикав генератор, передають Патріоти України.

Про це сам підприємець повідомив на своїй сторінці у Facebook. Поліція оштрафувала його за те, що він нібито продавав електроенергію без ліцензії. Він звернувся до суду. При цьому, якщо потужність генератора менше 5 МВт, ліцензія згідно із законом не потрібна. Проте суд ухвалив рішення одесита оштрафувати.

"Мене все-таки оштрафували на 17 000 грн. Ім'ям України. Дякую. Ціню. Суддя навіть слухати не хотів. Що б я не казав, взагалі начхати. Двічі запитував "у Вас все?". Коротко. сказано "ведення підприємницької діяльності без реєстрації, ліцензії або у час, коли ліцензія закінчилася"), – пише підприємець.

Раніше новина про те, що підприємця хочуть оштрафувати за використання генератора у своєму закладі викликала широкий резонанс. В результаті після багатьох питань голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев повідомив, що бізнесу при генерації до 5 МВт електроенергії не потрібно отримувати ліцензію.

Звинувачення у продажу електроенергії пов'язано з тим, що одесит фактично використав свій копіцентр як коворкінґ. Поліція ухвалила рішення, що українець фактично "продав електроенергію".

Несподіваний поворот подій: Через проблеми у Бєлгородській області по усій РФ не вистачає курятини

субота, 27 травень 2023, 22:52

У Росії спостерігається фізичний дефіцит курей-бройлерів та філе. Однією з причин цього можуть бути труднощі, з якими стикаються виробники в Бєлгородській області. Про це 27 травня 2023 року написала російська ділова газета "Вєдомості", передають Патрі...

У Тверській області РФ безпілотники атакували нафтопереробну станцію нафтопровіду "Дружба"

субота, 27 травень 2023, 22:24

У Тверській області два безпілотники атакували нафтопереробну станцію, повідомляє Telegram-канал Baza. "Безпілотники прилетіли на станцію неподалік села Єрохіне, яка обслуговує нафтопровід "Дружба". Перший БПЛА залетів о 3:15. Він врізався в будівлю м...