Українця зможуть зекономити на найбільш необхідному? Lidl заходить в Україну, відвойовуючи місце АТБ

Конкуренція на внутрішньому ринку стрімко зростає. У сегменті бюджетної продукції можливі суттєві перестановки. Звичні АТБ-маркет можуть витіснити магазини Lidl.

Експерти зазначають, що в мережі супермаркетів Lidl заробітна плата для співробітників на порядок вища, ніж у їхніх конкурентів. Наприклад, в Естонії оклади працівників у Lidl на 25% вищі за середню зарплату в цій сфері. Це дозволяє власникам Lidl суттєво змінити ситуацію на торговому ринку на свою користь.

Очікується, що після появи в Україні супермаркетів Lidl, касири зароблятимуть у середньому не 11 500 гривень на місяць, як зараз, а близько 14 000 гривень. Конкурентам доведеться також підвищувати рівень доходів своїх співробітників, що позитивно позначиться на зарплатах у продуктових магазинах країни, зазначають Патріоти України.

По суті, як пояснюють аналітики, Lidl завойовує ринок у східноєвропейських країнах шляхом ведення "війни" з конкурентами на два фронти. На додаток до нижчих цін, мережа супермаркетів пропонує високі зарплати.Lidl об'явив війну АТБ: низькі ціни та високі зарплатиВеликий "плюс" концепції Lidl - це низькі ціни на продукцію, яких вдається досягти шляхом закупівлі великих партій товару без участі посередників. "Мінус" - це дуже обмежений вибір продукції, для великого супермаркету близько 2000 позицій товарів - це занадто низький показник, оскільки в подібних точках продажів зазвичай на прилавках знаходиться в 10-30 разів більше за найменування продукції.

Недоімперію закабаляють ще більше: Пекін відмовився від пропозицій Москви щодо фінансування спорудження нових газогонів і тисне на Росію з цінами на "блакитне паливо"

вівторок, 28 листопад 2023, 11:00

Китай хоче, аби Росія пішла на чергові поступки заради "партнерства", зажадавши нових знижок на газ. Китай не хоче будувати мегапроект із РФ та Проект газопроводу «Сила Сибіру-2», який Кремль розраховує протягнути до Китаю, щоб замінити «Газпрому» втра...

Як українцям можна купити стаж для пенсії - опубліковано інструкцію

вівторок, 28 листопад 2023, 10:58

В Україні пенсіонери можуть "купити" страховий стаж собі або іншим особам. Для цього необхідно укласти Договір з Пенсійним фондом (ПФУ). Про це йдеться в заяві Пенсійного фонду. Договір укладається в електронній формі через вебпортал електронних послуг...