
Українці вже найближчим часом зможуть отримувати кошти на проведення модернізації багатоповерхових будинків і економити на комунальних платежах. Про це сьогодні написав у соцмережі віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляють Патріоти України.
Фонд енергоефективності та Укргазбанк підписали договір про співпрацю в енергомодернізації багатоквартирних житлових будинків.
"Для ОСББ і будинків, де є керуючий, відкривається реальна можливість участі в Програмі Фонду" Енергодім ", отримати кошти на проведення модернізації будинків, а далі – економити енергоспоживання і зменшувати плату за комунальні послуги", – пише Зубко.
Договір підписала директор фонду Юлія Головатюк-Унгуряну і голова правління банку Кирило Шевченко. ОСББ можуть подавати заявки з 3 вересня.
У майбутньому число банків-партнерів планують розширити до семи. Тоді клієнти зможуть вибирати, з яким банком працювати. ОСББ отримуватимуть гранти через банки-партнери, не перетинаючись із працівниками фонду. За словами Зубка, така система роботи відповідає європейським стандартам і виключає корупцію.
Чиновник назвав фонд енергоефективності "ключовим інструментом масштабної енергомодернізації житлового сектору". При цьому він зазначив, що в Україні 110 000 багатоповерхових будинків, які потребують модернізації, і в 33 000 з них створені ОСББ.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...