Українцям дали нову можливість заощадити на комунальних платежах: Що треба знати

Українці вже найближчим часом зможуть отримувати кошти на проведення модернізації багатоповерхових будинків і економити на комунальних платежах. Про це сьогодні написав у соцмережі віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляють Патріоти України.

Фонд енергоефективності та Укргазбанк підписали договір про співпрацю в енергомодернізації багатоквартирних житлових будинків.

"Для ОСББ і будинків, де є керуючий, відкривається реальна можливість участі в Програмі Фонду" Енергодім ", отримати кошти на проведення модернізації будинків, а далі – економити енергоспоживання і зменшувати плату за комунальні послуги", – пише Зубко.

Договір підписала директор фонду Юлія Головатюк-Унгуряну і голова правління банку Кирило Шевченко. ОСББ можуть подавати заявки з 3 вересня.

У майбутньому число банків-партнерів планують розширити до семи. Тоді клієнти зможуть вибирати, з яким банком працювати. ОСББ отримуватимуть гранти через банки-партнери, не перетинаючись із працівниками фонду. За словами Зубка, така система роботи відповідає європейським стандартам і виключає корупцію.

Чиновник назвав фонд енергоефективності "ключовим інструментом масштабної енергомодернізації житлового сектору". При цьому він зазначив, що в Україні 110 000 багатоповерхових будинків, які потребують модернізації, і в 33 000 з них створені ОСББ.

Скільки потенційних клієнтів:

  • потребують енергомодернізації – 110 тис. багатоповерхівок
  • з них ОСББ – 33 тис.

В Україні висунули ультиматум промисловцям, - Гончарук

середа, 19 лютий 2020, 22:19

В рамках нової програми всі підприємства повинні будуть здійснювати моніторинг викидів і щорічно звітувати про дотримання умов інтегрованого дозволу. Кабінет Міністрів України схвалив законопроект, який передбачає запобігання, зменшення та контроль заб...

Спільне патрулювання україно-російського кордону нашкодить Україні і не прискорить припинення війни

середа, 19 лютий 2020, 21:22

Україні треба наполягати на червоних лініях, спираючись на міжнародний досвід. Добре, ми погоджуємося на діяльність міжнародних адміністрацій під егідою ОБСЄ. Але під їх же охороною. На чому, власне, і наполягала Росія. Треба заганяти Росію в глухий кут,