Українцям дали нову можливість заощадити на комунальних платежах: Що треба знати

Українці вже найближчим часом зможуть отримувати кошти на проведення модернізації багатоповерхових будинків і економити на комунальних платежах. Про це сьогодні написав у соцмережі віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляють Патріоти України.

Фонд енергоефективності та Укргазбанк підписали договір про співпрацю в енергомодернізації багатоквартирних житлових будинків.

"Для ОСББ і будинків, де є керуючий, відкривається реальна можливість участі в Програмі Фонду" Енергодім ", отримати кошти на проведення модернізації будинків, а далі – економити енергоспоживання і зменшувати плату за комунальні послуги", – пише Зубко.

Договір підписала директор фонду Юлія Головатюк-Унгуряну і голова правління банку Кирило Шевченко. ОСББ можуть подавати заявки з 3 вересня.

У майбутньому число банків-партнерів планують розширити до семи. Тоді клієнти зможуть вибирати, з яким банком працювати. ОСББ отримуватимуть гранти через банки-партнери, не перетинаючись із працівниками фонду. За словами Зубка, така система роботи відповідає європейським стандартам і виключає корупцію.

Чиновник назвав фонд енергоефективності "ключовим інструментом масштабної енергомодернізації житлового сектору". При цьому він зазначив, що в Україні 110 000 багатоповерхових будинків, які потребують модернізації, і в 33 000 з них створені ОСББ.

Скільки потенційних клієнтів:

  • потребують енергомодернізації – 110 тис. багатоповерхівок
  • з них ОСББ – 33 тис.

В передчутті стрибка інфляції: НБУ випускає в обіг 5 000 000 нових банкнот номіналом 1000 гривень

четвер, 19 вересень 2019, 19:37

Національний банк України на першому етапі випуску з 25 жовтня в обіг нової банкноти номіналом 1 000 гривень планує надрукувати близько 5 000 000 нових банкнот, котрі й без того заявлені як затверджений номінал і купюра задовго до цього, зазначають Пат...

"Мы же братья!", або "Смажений півень" дупу клює: Росія несподівано заявила про готовність укласти договір про транзит газу через Україну

четвер, 19 вересень 2019, 19:10

Російська сторона підтвердила готовність підписати нову угоду про транзит свого газу до Європи через газотранспортну систему України відповідно до європейських правил, повідомляють Патріоти України з посиланням на заяву міністра енергетики та захисту д...