Українцям дали нову можливість заощадити на комунальних платежах: Що треба знати

Українці вже найближчим часом зможуть отримувати кошти на проведення модернізації багатоповерхових будинків і економити на комунальних платежах. Про це сьогодні написав у соцмережі віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляють Патріоти України.

Фонд енергоефективності та Укргазбанк підписали договір про співпрацю в енергомодернізації багатоквартирних житлових будинків.

"Для ОСББ і будинків, де є керуючий, відкривається реальна можливість участі в Програмі Фонду" Енергодім ", отримати кошти на проведення модернізації будинків, а далі – економити енергоспоживання і зменшувати плату за комунальні послуги", – пише Зубко.

Договір підписала директор фонду Юлія Головатюк-Унгуряну і голова правління банку Кирило Шевченко. ОСББ можуть подавати заявки з 3 вересня.

У майбутньому число банків-партнерів планують розширити до семи. Тоді клієнти зможуть вибирати, з яким банком працювати. ОСББ отримуватимуть гранти через банки-партнери, не перетинаючись із працівниками фонду. За словами Зубка, така система роботи відповідає європейським стандартам і виключає корупцію.

Чиновник назвав фонд енергоефективності "ключовим інструментом масштабної енергомодернізації житлового сектору". При цьому він зазначив, що в Україні 110 000 багатоповерхових будинків, які потребують модернізації, і в 33 000 з них створені ОСББ.

Скільки потенційних клієнтів:

  • потребують енергомодернізації – 110 тис. багатоповерхівок
  • з них ОСББ – 33 тис.

​Міжбанк: Гривня в шпагаті зміцнюється і слабне одночасно. НБУ зміцнює нацвалюту

четвер, 4 червень 2020, 22:10

4 червня котирування нацвалюти на відкритті міжбанку встановилися на рівні 26,72 - 26,74 гривні за долар та 29,97 - 29,99 гривні за євро, на закритті - на рівні 26,66 - 26,68 гривні за долар та 30,01 - 30,04 гривні за євро, зазначають Патріоти України....

Догосподарювалися: "Ситуация в украинской энергетике близка к катастрофической - "Энергоатом" не может оплатить закупки ядерного топлива", - Бутусов

четвер, 4 червень 2020, 20:58

Ахметов, Коломойський, Пінчук, інші олігархи вільно лобіюють свої інтереси в енергетиці, але головною загрозою в умовах цього повного хаосу і розвалу, як і раніше є Росія. "Ситуация в украинской энергетике близка к катастрофической - "Энергоатом" не мо...