Українцям можуть підвищити тариф на світло: Названо терміни

В Україні до кінця 2020 року тариф на електрику для споживачів не підвищуватимуть. Втім, влада не виключає подальшого подорожчання. Про це заявила в.о. міністерки енергетики Ольга Буславець під час наради щодо виконання рішень Антикризового енергетичного штабу, передають Патріоти України.

"Тариф для населення у нас залишається цього року, як і попереднього, незмінним. І не потрібно турбувати суспільство. Є різні заяви, але ми повинні сказати, що населення отримує електричну енергію за незмінною ціною", – сказала вона.

Зауважимо, що зараз тарифи для населення встановлені на такому рівні:

  • до 100 кВт-год на місяць 90 коп. за 1 кВт-год
  • більше 100 кВт-год на місяць 1,68 грн за 1 кВт-год

Буславець також зазначила, що підвищення тарифу для промисловості буде останнім, що влада може зробити. "Якби можна було так просто через тариф НЕК "Укренерго" врегулювати фінансовий небаланс, якби це було просте рішення, то його б уже ухвалили. Тому мова саме про комплекс рішень з метою недопущення підвищення тарифу та ціни на електричну енергію", – сказала вона.

Буславець підкреслила, що криза в сфері енергетики сьогодні є безпрецедентною за всю історію України. Причини цієї "безвідповідальної державної політики, мають ознаки свідомого доведення державних підприємств енергетичної галузі до банкрутства".

Відома мережа в Україні втратила ключову ліцензію - заявили про закриття 53 АЗС

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:30

В Україні закрили 53 АЗС мережі Avantage7, яка позиціює себе як "паливний дискаунтер", заявили у самій мережі. Компанія втратила ліцензію на роздрібну торгівлю паливом для зазначеної кількості станцій. Водночас ЗМІ повідомляють, що заправки продовжують...

Хто з українців отримає надбавку до пенсії у жовтні: Озвучено суми та кому виплатять

вівторок, 3 жовтень 2023, 11:22

У жовтні деякі категорії українців можуть отримати надбавку до пенсії. Зокрема, додаткові кошти передбачені через досягнення певного віку чи потребу в догляді. Наприклад, громадяни, яким виповнилося 80 років і більше, можуть отримати до 570 грн, переда...