Українцям перерахували вартість доставки газу: Кому доведеться платити майже у 8 разів більше

В Україні у різних регіонах встановлено різний тариф на доставку газу. Зокрема, у Києві за доставку одного кубометра газу беруть 38 копійок. На Вінниччині ціна доставки досягає 2,95 грн за кубометр, На Закарпатті 2,39 грн, на Львівщині - 2,82 грн, передають Патріоти України.

Вартість доставки газу однакова незалежно від обсягів споживання. Якщо споживач газом не користувався, нарахування за доставку газу все одно буде. Сума у платіжці рахується, виходячи з обсягів споживання за минулий газовий рік (з жовтня до жовтня) та тарифу конкретного облгазу.

Варто зазначити, що чим більше споживачів газу, тим менша вартість доставки для кожної окремої родини. Тож у Києві один з найнижчих тарифів на доставку газу.

Вигідніше за банківський депозит: Скільки могли б заробити українці, якби рік тому купили золото

субота, 25 березень 2023, 10:48

В Україні за рік вартість золота збільшилася на 25%, тоді як ставка за банківськими депозитами становить близько 14%. При цьому аналітики вважають, що ціни на золото продовжать зростати, передають Патріоти України. Так, 23 березня минулого року тройськ...

НБУ збільшив продаж доларів із резервів - ситуація на валютному ринку погіршилася: Що це означає для українців

субота, 25 березень 2023, 10:25

Національний банк України протягом тижня від 20 по 24 березня 2023 року продав на міжбанківському валютному ринку 495,45 млн доларів. Про це повідомляється на сайті НБУ, передають Патріоти України. Таким чином НБУ збільшив продаж валюти на 31,7% пор...