Українцям перерахували вартість доставки газу: Кому доведеться платити майже у 8 разів більше

В Україні у різних регіонах встановлено різний тариф на доставку газу. Зокрема, у Києві за доставку одного кубометра газу беруть 38 копійок. На Вінниччині ціна доставки досягає 2,95 грн за кубометр, На Закарпатті 2,39 грн, на Львівщині - 2,82 грн, передають Патріоти України.

Вартість доставки газу однакова незалежно від обсягів споживання. Якщо споживач газом не користувався, нарахування за доставку газу все одно буде. Сума у платіжці рахується, виходячи з обсягів споживання за минулий газовий рік (з жовтня до жовтня) та тарифу конкретного облгазу.

Варто зазначити, що чим більше споживачів газу, тим менша вартість доставки для кожної окремої родини. Тож у Києві один з найнижчих тарифів на доставку газу.

Експерт розповів, що буде з курсом у жовтні: Які чинники вплинуть на гривню

четвер, 21 вересень 2023, 17:53

Наступного місяця готівковий валютний ринок формуватимуть кілька важливих чинників, проте за всіма ознаками курсовий коридор буде в досить звичних для останнього часу межах, передають Патріоти України. Про це у коментарі УНІАН розповів начальник департ...

Прогнози здійснюються: В Україні знову подорожчали всі види пального

четвер, 21 вересень 2023, 17:30

В Україні знову подорожчали всі види пального: автогаз, бензин та дизель. У період з 20 по 21 вересня середня ціна по країні на бензин марки А-95 зросла на 16 копійок - до 54,65 грн/л, передають Патріоти України. Як свідчать дані щоденного цінового мон...