Українцям почали підсовувати унікальної якості фальшиві гривні: НБУ повідомив, вкидається така халепа

В Україні в серпні 2019-го в обігу з'явилися фальшивки номіналом 500 гривень зразка 2006 року, виготовлених струменевим друком з імітцією ультрафіолетової захисту, зазначають Патріоти України.

Про це заявили в НБУ. Підробки збували в касах автозаправних станцій в різних регіонах країни. Регулятор вже вилучив 60 банкнот. При візуальному і тактильному контролі елементів захисту банкноти без використання спеціальних детекторів впізнати підробку складно, - відзначає регулятор.

В цілому ж в 2019-му знайшли підробок менше, ніж за такий же період минулого року. Традиційно більшість (99%) вилучених з обігу в першому півріччі 2019-го підроблених банкнот гривні припадала на банкноти чотирьох номіналів:

Більшість вилучених підроблених банкнот виготовлено за допомогою струменевих принтерів - 93%. Підробки, виготовлені лазерними принтерами і за допомогою кольорових копіювальних апаратів, становили 6%, поліграфічним способом - 1%.

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер

Вражаюче досягнення: Запас ходу нового електрокара Маска перевершив прогноз

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:28

Компанія Tesla може почати поставки нової моделі електрокара Tesla Model Y вже в лютому цього року. Міністерство енергетики США заявило, що запас ходу Tesla Model Y без підзарядки - 507 кілометрів. Про це повідомляється на сайті відомства, передають Па...