Українцям почали підсовувати унікальної якості фальшиві гривні: НБУ повідомив, вкидається така халепа

В Україні в серпні 2019-го в обігу з'явилися фальшивки номіналом 500 гривень зразка 2006 року, виготовлених струменевим друком з імітцією ультрафіолетової захисту, зазначають Патріоти України.

Про це заявили в НБУ. Підробки збували в касах автозаправних станцій в різних регіонах країни. Регулятор вже вилучив 60 банкнот. При візуальному і тактильному контролі елементів захисту банкноти без використання спеціальних детекторів впізнати підробку складно, - відзначає регулятор.

В цілому ж в 2019-му знайшли підробок менше, ніж за такий же період минулого року. Традиційно більшість (99%) вилучених з обігу в першому півріччі 2019-го підроблених банкнот гривні припадала на банкноти чотирьох номіналів:

Більшість вилучених підроблених банкнот виготовлено за допомогою струменевих принтерів - 93%. Підробки, виготовлені лазерними принтерами і за допомогою кольорових копіювальних апаратів, становили 6%, поліграфічним способом - 1%.

У скреп буде істерика: "Північний потік-2" на межі зриву

вівторок, 17 вересень 2019, 11:25

Російський морський газопровід в обхід газотранспортної системи України "Північний потік-2" будує корабель Solitaire. Будівництво уже наблизилося до морської економічної зони Данії, яка не дала дозволу на прокладання трубопроводу, передають Патріоти Ук...

Casus belli? "Что будет с ценами на нефть в случае войны в Персидском заливе", - експерт

вівторок, 17 вересень 2019, 10:29

"Casus belli? США винят Иран в нападении на нефтяные заводы Саудовской Аравии. По сведениям американцев, 19 целей поражены дронами и крылатыми ракетами, причем, удары нанесены с севера и северо-запада, то есть с территорий Ирана, Ирака и/или северной ч...