Українцям пообіцяли чесний прожитковий мінімум: Про яку суму йдеться

В Україні розмір прожиткового мінімуму планують підвищити до рівня мінімальної заробітної плати - 4723 грн, передають Патріоти України.

Крім того, пропонують дохід, з якого не потрібно платити податки, підняти до рівня нового прожиткового мінімуму, йдеться в законопроєкті, який зареєструвала нардеп від "Слуги народу", голова комітету соціальної політики та ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова.

Прожитковий мінімум впливає на розміри соціальних виплат, пенсій, зарплат, аліментів і деяких штрафів. Новий прожитковий мінімум може з'явитися 2021-го.

Курс долара в Україні значно зріс: Озвучено прогноз, чи дійде до 40 грн і чи варто скуповувати валюту

вівторок, 23 квітень 2024, 7:27

В Україні курс долара за останні кілька місяців зріс більш ніж на 4% і наблизився до психологічної позначки у 40 грн. Головна причина – Національний банк зменшив обсяги валютної інтервенції, передають Патріоти України. Подорожчання долара триватиме, б...

Скорочення будуть практично в усіх галузях: Українців частіше звільнятимуть, ніж братимуть на роботу - прогноз

вівторок, 23 квітень 2024, 6:43

Найближчим часом український ринок праці перебуватиме у досить статичному стані: в основних секторах економіки не очікується як різкого зростання вакансій, так і хвилі звільнень, передають Патріоти України. Втім, компанії, які мають намір змінювати к...