Українцям пообіцяли чесний прожитковий мінімум: Про яку суму йдеться

В Україні розмір прожиткового мінімуму планують підвищити до рівня мінімальної заробітної плати - 4723 грн, передають Патріоти України.

Крім того, пропонують дохід, з якого не потрібно платити податки, підняти до рівня нового прожиткового мінімуму, йдеться в законопроєкті, який зареєструвала нардеп від "Слуги народу", голова комітету соціальної політики та ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова.

Прожитковий мінімум впливає на розміри соціальних виплат, пенсій, зарплат, аліментів і деяких штрафів. Новий прожитковий мінімум може з'явитися 2021-го.

Хіти тижня. "Вставання з колін" - "ета успєх!": Ціна експортованого "Газпромом" "блакитного палива" впала нижче собівартості

неділя, 12 липень 2020, 0:35

За підрахунками агентства, рентабельний рівень експорту для "Газпрому" знаходиться не нижче $100 за 1 тис. кубометрів: Разом понад $70, а потім треба додати мито в 30%. А за оцінкою Fitch Ratings, рівень беззбитковості – це $105 за тисячу кубів. У січн...

Віддати фермерів на заклання латифундистам: Зеленський підтримав законопроект про паї на землю

неділя, 12 липень 2020, 0:20

Президент України Володимир Зеленський підтримав доопрацьований законопроект №3131-д, яким передбачено оподаткування паїв. Про це Володимир Зеленський заявив під час візиту на Волинь, передають Патріоти України.