Українцям пропонують роботу в ЄС: У яких країнах та скільки платять

Українцям у ЄС пропонують роботу із зарплатою від 34 тис. до 72,2 тис. грн на місяць без особливих навичок. При цьому кількість вакансій значно зменшилась.

Про це OBOZREVATEL розповіли аналітики EWL. Найбільше вакансій традиційно у Польщі.

Польща. Роботу українцям пропонують у логістиці, автомобільній галузі. Традиційно достатня кількість пропозицій у харчовій промисловості. З 1 січня мінімальну зарплату підвищили до 3490 злотих брутто (29,7 тис. грн.. При цьому в середньому можна розраховувати на 34-37 тис. грн.).

Румунія. Українцям пропонують безкоштовне харчування, проживання та зарплату приблизно у 22 тис. грн. Пропозиції є в автомобільній галузі.

Чехія. Роботу пропонують на складах, беруть працівників на збирання кондиціонерів, вентиляторів для автомобілів. За місяць можна заробити – 25-28 тис. крон нетто (42,1-47,2 тис. грн).

У Нідерландах громадян України працевлаштовують на підприємствах з виробництва м'ясної продукції та логістичних складах із зарплатою 1800 євро на місяць брутто (72,2 тис. грн.). Це також робота, яка не потребує спеціальних навичок або знання мови.

В Офісі президента заявили про користь "легкої" девальвації гривні: До чого готуватись

середа, 27 вересень 2023, 21:03

Заступник голови Офісу президента Ростислав Шурма вважає корисною для економіки легку контрольовану девальвацію гривні та м'якшу монетарну політику, однак наголошує, що це його особиста точка зору, а не офіційна позиція держави. Про це він сказав в інт...

Для понад 40 тис. бюджетників хочуть у 1,5-2 рази підвищити оклади: Кого це торкнеться

середа, 27 вересень 2023, 18:50

Міністерство соціальної політики пропонує на період дії воєнного стану встановити надбавки у 50 та 100% до окладу для 41 653 працівників установ системи соціального захисту населення. Про це йдеться у проекті урядової постанови, яку оприлюднили для обг...