Українцям пропонують роботу в ЄС: У яких країнах та скільки платять

Українцям у ЄС пропонують роботу із зарплатою від 34 тис. до 72,2 тис. грн на місяць без особливих навичок. При цьому кількість вакансій значно зменшилась.

Про це OBOZREVATEL розповіли аналітики EWL. Найбільше вакансій традиційно у Польщі.

Польща. Роботу українцям пропонують у логістиці, автомобільній галузі. Традиційно достатня кількість пропозицій у харчовій промисловості. З 1 січня мінімальну зарплату підвищили до 3490 злотих брутто (29,7 тис. грн.. При цьому в середньому можна розраховувати на 34-37 тис. грн.).

Румунія. Українцям пропонують безкоштовне харчування, проживання та зарплату приблизно у 22 тис. грн. Пропозиції є в автомобільній галузі.

Чехія. Роботу пропонують на складах, беруть працівників на збирання кондиціонерів, вентиляторів для автомобілів. За місяць можна заробити – 25-28 тис. крон нетто (42,1-47,2 тис. грн).

У Нідерландах громадян України працевлаштовують на підприємствах з виробництва м'ясної продукції та логістичних складах із зарплатою 1800 євро на місяць брутто (72,2 тис. грн.). Це також робота, яка не потребує спеціальних навичок або знання мови.

Ціни астрономічні, але конкурентів немає: Сербська авіакомпанія продовжує рейси до РФ

середа, 29 березень 2023, 23:15

Національна авіакомпанія Сербії Air Serbia лишилась єдиним європейським перевізником, за допомогою якого росіяни можуть потрапити прямо до Європи, тому авіаквитки з Москви до Белграда коштують дуже дорого. Про це повідомляє avianews.com, передають Патр...

Авторитетна інвесткомпанія прогнозує істотне зниження курсу долара до гривні протягом 2023 року

середа, 29 березень 2023, 19:41

Курс долара в Україні може стати однією із найбільших несподіванок 2023 року. Незважаючи на війну та падіння економіки, ситуація у валютному секторі країни виглядає досить оптимістично. Причому є підстави для плавного зниження курсу іноземних валют щод...