Українцям у кількох регіонах безкоштовно роздадуть дрова на зиму: Хто може розраховувати

Українці, які мешкають на територіях, що прилягають до зон проведення бойових дій, зможуть безкоштовно отримати дрова для опалення взимку. Йдеться про райони Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей, передають Патріоти України.

Таке рішення ухвалив Кабінет Міністрів України на засіданні 27 вересня. "Влада забезпечить мешканців безоплатною деревиною, щоб кожна сім'я мала можливість зігріти будинок протягом осінньо-зимового періоду", – йдеться у повідомленні уряду.

Передбачається, що закупівлю та доставку деревини сплатять обласні військові адміністрації. Їхні витрати компенсують шляхом перерозподілу субвенції з державного бюджету. На це планують виділити 562,5 млн грн.

"Змінами передбачено надання можливості обласним військовим адміністраціям Донецької, Запорізької, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Дніпропетровської та Чернігівської областей, території яких прилягають до зони проведення військових (бойових) дій, забезпечити населення цих територій паливом на період опалювального сезону", – зазначили в Кабміні.

"Заради захисту національних інтересів": Італійський уряд запроваджує тимчасове управління на заводі, що належить російському "Лукойлу"

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:33

Рада міністрів Італії в четвер одностайно вирішила запровадити тимчасове управління на нафтопереробному заводі ISAB на Сицилії, що належить російському "Лукойлу" – санкції Європейського Союзу, які набувають чинності у грудні, погрожували зупинити його ...

"Коломойський більше не мільярдер": У Forbes розповіли, скільки грошей втратив олігарх

четвер, 1 грудень 2022, 23:00

Донедавна мільярдер Ігор Коломойський цьогоріч втратив понад половину своїх статків, оцінка яких впала до 850 млн дол, передусім через втрату в нафтових активах. Про це йдеться в оцінці Forbes Україна, передають Патріоти України. Так, найбільшу частку ...