Українцям у Німеччині загрожують штрафи до 50 тисяч євро: Про що треба знати

Українці, які виїхали у Німеччину, можуть отримати штраф до 50 тисяч євро, якщо працюють нелегально. Про це повідомляє німецько-українська благодійна асоціація Ukrainian Future у Facebook. Покарання можуть отримати як наймані працівники, так і роботодавці та підприємці. При цьому незнання правил не звільняє від відповідальності, передають Патріоти України.

Контролюючі органи можуть оцінити порушення як злочин або як адміністративне правопорушення. В останньому варіанті передбачається штраф до 50 тисяч євро, якщо підприємці не зареєстрували свій бізнес у Німеччині, не внесли свою компанію до ремісничого реєстру, а також не надали всі необхідні документи чи зробили це запізно. Якщо оцінять як злочин, то штраф значно збільшиться або ж загрожує арешт.

Суворе покарання у вигляді ув'язнення терміном до п'яти років та більше загрожує у разі нелегального працевлаштування працівників та відсутності оплати за них внесків до фонду соцстрахування. Штраф або арешт — за ухилення від сплати податків. Штраф до 5 тисяч євро стягнуть, якщо іноземці працювали без відповідного дозволу та оформлення документації чи їхні умови праці були гіршими, ніж у громадян Німеччини.

Для понад 40 тис. бюджетників хочуть у 1,5-2 рази підвищити оклади: Кого це торкнеться

середа, 27 вересень 2023, 18:50

Міністерство соціальної політики пропонує на період дії воєнного стану встановити надбавки у 50 та 100% до окладу для 41 653 працівників установ системи соціального захисту населення. Про це йдеться у проекті урядової постанови, яку оприлюднили для обг...

Торгова війна набирає обертів? Моравецький натякнув на можливість введення ембарго на інші продукти з України

середа, 27 вересень 2023, 14:58

Заборона на ввезення збіжжя з України є в національних інтересах Польщі. Польща так чинитиме з усіма продуктами, поки не буде опрацьовано відповідний механізм співпраці з Україною. Про це заявив глава польського уряду Матеуш Моравецький під час відвіда...