Українцям у Німеччині загрожують штрафи до 50 тисяч євро: Про що треба знати

Українці, які виїхали у Німеччину, можуть отримати штраф до 50 тисяч євро, якщо працюють нелегально. Про це повідомляє німецько-українська благодійна асоціація Ukrainian Future у Facebook. Покарання можуть отримати як наймані працівники, так і роботодавці та підприємці. При цьому незнання правил не звільняє від відповідальності, передають Патріоти України.

Контролюючі органи можуть оцінити порушення як злочин або як адміністративне правопорушення. В останньому варіанті передбачається штраф до 50 тисяч євро, якщо підприємці не зареєстрували свій бізнес у Німеччині, не внесли свою компанію до ремісничого реєстру, а також не надали всі необхідні документи чи зробили це запізно. Якщо оцінять як злочин, то штраф значно збільшиться або ж загрожує арешт.

Суворе покарання у вигляді ув'язнення терміном до п'яти років та більше загрожує у разі нелегального працевлаштування працівників та відсутності оплати за них внесків до фонду соцстрахування. Штраф або арешт — за ухилення від сплати податків. Штраф до 5 тисяч євро стягнуть, якщо іноземці працювали без відповідного дозволу та оформлення документації чи їхні умови праці були гіршими, ніж у громадян Німеччини.

Готуйтеся до удару! Українців попередили про здорожчання води одразу на 30-40% - це зачепить не всі міста

четвер, 23 березень 2023, 14:50

В Україні готуються зміни у платіжках за холодну воду. Профільна нацкомісія (НКРЕКП) вже анонсувала підвищення у два етапи, щоразу на 10%. Однак це лише середній показник по Україні – у деяких містах тариф може зрости і на 30-40%. Про це розповів голов...

Товарів на €10-12 млн: У фінському порту затримали судно з російськими добривами

четвер, 23 березень 2023, 12:53

Російське вантажне судно Swem затримали у фінському порту Котка через санкції ЄС проти Росії. Вартість товарів попередньо сягає €10-12 млн. Про це повідомили в Yle, передають Патріоти України. Російське вантажне судно Swem було затримано в порту Котка ...