Українцям в трьох областях безкоштовно постачатимуть газ у балонах: Кого стосується

Для частини українців, що належать до вразливих категорій, вирішили скасувати плату за газ взимку. Вони зможуть безкоштовно отримати блакитне паливо для користування. Про це повідомляє Мінреінтеграції, передають Патріоти України.

Проект спрямований на забезпечення людей необхідними ресурсами під час зимового періоду. Метою є створення механізмів, які дозволять поставляти скраплений газ у балонах як гуманітарну допомогу для забезпечення потреб населення на прифронтових територіях.

Спочатку в уряді планували реалізацію цього проекту лише в Харківській області. Та згодом віце-прем'єрка Ірина Верещук запропонувала поширити його ще на два регіони – Сумську та Донецьку області.

“У межах гуманітарного реагування ми хочемо забезпечити побутовим газом якомога більше вразливих громадян на прифронтових територіях. Тому не будемо обмежуватися Харківщиною. Розповсюдимо проєкт на Сумську та Донецьку області”, – повідомила Ірина Верещук.

У рамках цього експериментального проекту жителі трьох областей зможуть отримати гуманітарну допомогу на опалювальний сезон у вигляді балонів зі зрідженим газом.

У Мінреінтеграції зазначають, що одним із важливих аспектів реалізації проєкту є залучення міжнародних партнерів, які можуть надати необхідні ресурси та підтримку.

Ще один удар по кишені! В Україні прогнозують подорожчання продуктів через вимкнення електроенергії

п’ятниця, 19 липень 2024, 22:30

Якщо дефіцит електроенергії буде продовжуватись на такому ж рівні як зараз, це призведе до зростання цін, у першу чергу на молочні, м’ясні, хлібобулочні вироби. Про це повідомив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук, передають Патр...

Українців зобов'яжуть платити податок за посилки, дорожчі за 2000 грн: Ось що затвердили в Кабміні

п’ятниця, 19 липень 2024, 21:30

У Кабміні хочуть обкласти податком посилки дорожче за 45 євро (2 041 грн за курсом НБУ) – за винятком тих, що надсилають одержувачу без оплати і вони не призначені для продажу. Відповідна норма міститься у затвердженому Кабміном для подальшого розгляду...