
Поки частина українців розбирається з причинами отримання "завищених" платіжок, жителі прифронтових регіонів турбуються, чи будуть взагалі взимку з газом, адже від обстрілів російських терористів сильно постраждала газова інфраструктура країни, передають Патріоти України.
На щастя, уряд України ухвалив рішення продовжити програму надання безкоштовного зрідженого газу для населення у прифронтових областях, і вони точно будуть з газом. Про це заявила міністр енергетики Світлана Гринчук, пише видання «На пенсії».
Також міністерка підкреслила, що у цьому опалювальному сезоні до експериментального проєкту доєднаються мешканці Запорізької області, а його термін продовжено до 1 травня 2026 року. Газ поставляється за рахунок державних ресурсів та за участю міжнародних партнерів. «Даний проєкт вже має позитивні результати і ми продовжуватимемо його реалізацію наступного опалювального сезону», — додала Світлана Гринчук.
Ціни на нафту марки Brent впали більш ніж на 1% до найнижчого рівня за майже чотири місяці. Вартість чорного золота продовжує падати на тлі того, що все більше нафтових танкерів готуються вийти з Ормузької протоки, передають Патріоти України з посиланн...
Московський нафтопереробний завод Газпром нефти, який двічі потрапив під удари безпілотників у червні, не зможе відновити роботу найближчим часом. Про це повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, знайомі з планами підприємства, передають Патріоти...