Українцям за тиждень перерахують пенсії: Стало відомо, хто отримуватиме на 400 грн більше

В Україні з 1 квітня перерахують пенсії приблизно 2,7 млн. пенсіонерів. Це ті українці, котрі продовжили працювати на заслуженому відпочинку. За законом, вони мають права на перерахунок виплат з урахуванням підвищення стажу. На 400 грн більше зможуть отримувати ті українці, які до підвищення мали 35 років стажу та пенсію у розмірі 7000 грн, передають Патріоти України.

Такий перерахунок відбувається щорічно та гарантований 42 статтею закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Право на перерахунок мають ті українці, які станом на березень отримали щонайменше 24 місяці додаткового стажу.

Припустимо, що українець із 35 роками стажу заробив на пенсію у розмірі 5000 грн. Після перерахунку зможе розраховувати на пенсію у розмірі 5285 грн. Щоб дізнатися, яку пенсію ви можете отримати після розрахунку, помножте свій стаж на розрахунковий розмір заробітку з формули розрахунку пенсії.

Чим вище у вас пенсія на даний момент, тим більшим може бути розмір збільшення. Припустимо, якщо на даний момент ваша пенсія становить 7 тис. грн, після перерахунку збільшення може становити 400 грн, а пенсія буде близько 7400 грн.

Зазначимо, наймасштабніше підвищення пенсій в Україні провели у березні 2023-го. Розмір збільшення становив близько 20% і для кожного українця був індивідуальним. Чим вища пенсія, тим більша надбавка. Важливо додати, що кожен українець може сам розрахувати свій майбутній розмір виплати. Розмір залежить від зарплати та стажу.

Санкції дають про себе знати: Росіяни не можуть купити велосипеди із західних країн, ціни на вітчизняні та китайські зросли на 30%

середа, 31 травень 2023, 10:44

У країні-терористці Росії велосипеди подорожчали на 30%. Ідеться саме про російські та китайські моделі. Західні ж велосипеди взагалі в дефіциті на території РФ, оскільки нових не завозять, а ціни на старі злетіли в 3 рази, передають Патріоти України. ...

Кожен другий пенсіонер не зможе отримати пенсію у 60 років: Як розрахувати і що треба знати

середа, 31 травень 2023, 9:56

В Україні щонайменше кожен другий 60-річний не зможе вийти на пенсію у 60 років уже через 4 роки. Щороку вимоги для виходу на пенсію зростають і з 2028 року вони досягнуть 35 років стажу. Виконати таку норму зможе у кращому разі 50% українців, передают...