Українцям загрожує новий дефіцит палива на АЗС, названо причину і терміни

В Україні може виникнути новий дефіцит автомобільного палива, заявив колишній міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель, передають Патріоти України.

На його думку, зокрема, дефіцит дизеля може виникнути в серпні-жовтні 2022 року. Про це він підкреслив в ефірі інформаційного телемарафону.

Він пояснив, що саме в цей час аграрії починають активний збір врожаю. "У нас буде початок активної фази збору врожаю. Якщо говорити про такий сегмент як дизель, ми знову можемо зустрітися з ситуацією дефіциту десь у серпні-жовтні", - додав Оржель.

Паливна криза в Україні

Як відомо, в Україні в останній тиждень квітня почався дефіцит палива на АЗС. Станом на початок червня ситуація трохи покращилася, обмеження на відпуск палива пом'якшилися до 20-30 літрів в бак.

У квітні в результаті авіаударів знищений єдиний великий нафтопереробний завод України в Кременчуці(Полтавська обл.), на який припадало близько 40% загальної поставки бензину і дизельного палива. Також росіянами розбомблені близько 20 нафтобаз.

18 червня російські загарбники здійснили чергову ракетну атаку на Кременчук. Того ж дня три російські ракети потрапили в нафтобазу в Новомосковському районі Дніпропетровської області, виникла масштабна пожежа.

Стрімка гіперінфляція та зупинка цілих галузей економіки: Бізнес попереджає слуг Зеленського про катастрофічні наслідки додаткового збору на купівлю валюти

п’ятниця, 12 серпень 2022, 15:00

Запровадження 10% збору на валюту для купівлі імпортних товарів зупинить українську промисловість, заявили в Українському національному комітеті Міжнародної торгової палати (ICC). Там звернулися до прем'єр-міністра, голови Нацбанку та голови податковог...

Повністю замінить "Артемсіль": На Закарпатті виявили велике родовище солі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 12:14

За його словами, роботи на родовищі вже стартували в рамках інвестиційної угоди з компанією "Катіон інвест". "Йдеться про кейс, який дозволить розробляти Буштинське соляне родовище і видобувати до 150 тисяч тонн солі на місяць методом підземного вилуго...