Українцям загрожує новий дефіцит палива на АЗС, названо причину і терміни

В Україні може виникнути новий дефіцит автомобільного палива, заявив колишній міністр енергетики та захисту навколишнього середовища Олексій Оржель, передають Патріоти України.

На його думку, зокрема, дефіцит дизеля може виникнути в серпні-жовтні 2022 року. Про це він підкреслив в ефірі інформаційного телемарафону.

Він пояснив, що саме в цей час аграрії починають активний збір врожаю. "У нас буде початок активної фази збору врожаю. Якщо говорити про такий сегмент як дизель, ми знову можемо зустрітися з ситуацією дефіциту десь у серпні-жовтні", - додав Оржель.

Паливна криза в Україні

Як відомо, в Україні в останній тиждень квітня почався дефіцит палива на АЗС. Станом на початок червня ситуація трохи покращилася, обмеження на відпуск палива пом'якшилися до 20-30 літрів в бак.

У квітні в результаті авіаударів знищений єдиний великий нафтопереробний завод України в Кременчуці(Полтавська обл.), на який припадало близько 40% загальної поставки бензину і дизельного палива. Також росіянами розбомблені близько 20 нафтобаз.

18 червня російські загарбники здійснили чергову ракетну атаку на Кременчук. Того ж дня три російські ракети потрапили в нафтобазу в Новомосковському районі Дніпропетровської області, виникла масштабна пожежа.

В українців можуть забрати частину пенсії: Ось в чому причина та як цього не допустити

четвер, 17 липень 2025, 9:44

Українські пенсіонери зобов’язані повідомляти Пенсійний фонд про працевлаштування або початок ФОП - інакше їм можуть щомісяця відраховувати до 20% пенсії для повернення переплати. Вчасне інформування дозволяє уникнути фінансових втрат та судових рішень...

Банки беруть з українців по 30% за закриття рахунків: Ось чому доводиться платити

четвер, 17 липень 2025, 6:59

В Україні банки мають право самостійно розривати договір з клієнтом і закривати рахунок – іноді без попередження й без пояснення причин. У таких випадках клієнту доводиться ще й заплатити, комісія за повернення коштів може становити від 10% до 30% від ...