
В Україні змінюються підходи до оплати за газ. Компанія "Нафтогаз", яка обслуговує 98% споживачів, попередила, що відключення можливе навіть за мінімальний борг у 40-50 гривень. Це правило діятиме незалежно від пори року - навіть під час опалювального сезону. Про це пише "На Пенсії", передають Патріоти України.
Головним фактором для відключення є прострочення платежу. Українці зобов’язані сплачувати:
Якщо ці терміни прострочені більш ніж на десять днів, газопостачання можуть призупинити.
Просто прийти й відключити газ газовики не можуть. За словами адвоката Юрія Айвазяна, відповідно до Правил постачання природного газу, споживач повинен отримати письмове попередження не менш ніж за 10 днів.
У такому повідомленні обов’язково зазначають:
Сплатити лише борг буде недостатньо. Для відновлення газопостачання клієнту доведеться оплатити ще й витрати на відключення та повторне підключення. Фахівці наголошують: навіть дрібна заборгованість може спричинити серйозні проблеми. Щоб уникнути неприємностей, українцям радять перевіряти стан рахунків і своєчасно проводити оплати.
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...
В Україні діє програма підтримки сімей з дітьми-школярами, які можуть отримати одноразову виплату у розмірі 5000 гривень для підготовки першокласників до навчального року за програмою «Пакунок школяра». Перші виплати надійдуть вже у липні-серпні — кошт...