Українців чекають валютні "гойдалки" в травні: Експерти озвучили тривожний прогноз

В Україні в травні від курсу долара варто чекати несподіванок, оскільки він буде варіюватися в діапозоні від 27,5 гривень за долар до 27,9 гривень за долар, передають Патріоти України.

При цьому, за словами фінансового аналітика Володимира Мазуренка, курс буде в тому числі залежати від того, як швидко закінчиться карантин.

"Ми в будь-якому випадку побачимо поетапну девальвацію, яку вже закладено в бюджеті країни. Думаю, що найближчим часом курс гривні по відношенню до долара буде перебувати в стабільному діапазоні, але вже в травні може перейти до позначок 27,5-27,9 гривень за долар", - уточнив виданню він.

Приблизно такі ж оцінки озвучує і керівник відділу аналітики "Альпарі" Вадим Іосуб. Він вважає, що курс в найближчий тиждень буде коливатися біля позначки в 27,1 гривень за долар.

"На найближчий тиждень ми очікуємо помірне зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 27,1 грн, а готівковий долар в банках - близько 26,9/27,2 гривень", - прогнозує Іосуб.

Хіти тижня. Поки син балотується у мери Рівного, татусь допомагає агресору карати Україну: Компанія Вознюка в обхід санкцій будуватиме "Північний потік-2", - ЗМІ

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 3:00

"Екорембуд" - українська компанія, яка належить бізнесмену Володимиру Вознюку, син якого Юрій Вознюк, зараз балотується в мери міста Рівне. . Це вже не перше замовлення на території РФ. Раніше "Екорембуд" займалась підрядами у Краснодарському краї, С...

Хіти тижня. "Новый удар, или Чем обернутся новшества с тарифами на коммуналку для украинцев", - експерт

четвер, 22 жовтень 2020, 19:00

"На своем внеочередном заседании в прошедшую пятницу Кабинет министров Украины утвердил законопроект, которым установление тарифов на тепловую энергию, горячую воду, водоснабжение и водоотвод полностью передается от Нацкомиссии по регулированию энергет...