В Україні за порушення правил щодо використання комунальних послуг можуть оштрафувати на десятки тисяч гривень. Розмір штрафу залежить від порушення, передають Патріоти України.
Як нагадує видання "На пенсії", споживачі комунальних послуг зобов’язані проводити регулярну повірку лічильників. У разі невиконання цієї вимоги або перешкоджання діям контролерів, користувач може понести серйозну відповідальність.
Щодо газових лічильників штрафи можна отримати, якщо:
Які штрафи передбачені за порушення з газовими лічильниками
Втручання в роботу лічильника або його самостійний демонтаж карається штрафом від 50 до 200 неоподатковуваних податком доходів, тобто 850 – 3 400 грн. Перешкоджання перевірці обкладається штрафом від 50 до 150 неоподатковуваних податком доходів, тобто штраф від 850 – 2 550 грн.
Самовільне пошкодження пломби може обійтися порушнику і в 100 000 грн, оскільки, окрім штрафів, потрібно буде оплатити ще й нелегітимне використання газу.
Які штрафи передбачено за порушення з водомірами
Щодо лічильників води штраф можуть накласти за:
Про пошкодження лічильника або пломби на ньому необхідно терміново повідомити постачальника послуг. В іншому випадку штраф за зрив пломби, буде розрахований на основі десятикратного обсягу споживання.
Магніт на водомірі може обійтися в тисячі гривень, адже штраф нараховується за кожен день з моменту останньої перевірки, а стягнення за день може досягати 500 грн. Порушення антимагнітної пломби може коштувати до 20 000 грн. Демонтаж приладу обліку або втручання в його роботу карається штрафом у розмірі від 50 до 200 неоподатковуваних податком доходів. Підключення без лічильника розраховують за пропускною спроможністю труби на добу і точною датою підключення.
Великі відсоткові ставки в банках Росії змусили російських підприємців шукати гроші у сусідніх державах. "Сбербанк" запропонував російським компаніям брати кредити в Білорусі, де працює дочірній банк. Про це пише The Moscow Times, передають Патріоти Ук...
Представники Болгарії та Румунії вимагають захисту від імпорту дешевого меду з України. Від занизької закупівельної ціни на мед страждають і самі українські пасічники. За їхніми словами, відвантажувати продукт оптовикам восени-2024 доводиться від 55 гр...