Українців переводять на високі газові тарифи: Експерти розповіли, хто заплатить 12 грн за куб взимку

Українців без дозволу переводять на високі газові тарифи: замість 8 грн за кожен куб доводиться платити 12 грн. Це відбувається через те, що чинний постачальник відмовляється виконувати свої зобов'язання і клієнта автоматично переводять на постачальника останньої надії. А тарифи в нього вищі, зазначають Патріоти України.

Клієнти дізнаються про те, що їх перевели на нові тарифи, тільки коли отримують дзвінки з вимогою погасити борг. За правилами, попереджати споживача повинен той постачальник, який припинив постачати газ і через якого клієнта перевели на постачальника останньої надії.

Однак часто постачальники цього не роблять: інформацію навіть не розміщують на своєму офіційному сайті. За правилами:

 • постачальник останньої надії пропонує тарифи, які на 50% вищі, ніж у інших постачальників;
 • користуватися послугами постачальника останньої надії можна тільки 60 днів: після цього блакитне паливо від'єднають;
 • щоб перейти на нового постачальника, потрібно погасити заборгованість перед попереднім.
 • Також варто відзначити, що навіть якщо постачальник перестав постачати газ, погашати борги все одно потрібно. Щоб не перейти на високі тарифи, необхідно постійно стежити за ситуацією у свого постачальника та перевірити, чи уклав він контракт із "Нафтогазом", і чи отримає газ за низькими тарифами.

  Росія висунула очікувану умову поставок додаткового газу Європі - Bloomberg

  четвер, 21 жовтень 2021, 21:29

  Росія сигналізує країнам Європи, що поставки російського газу не будуть збільшені до тих пір, поки європейський регулятор не дасть дозвіл на введення в експлуатацію "Північного потоку - 2". Про це повідомляє американське інформаційне агентство Bloomber...

  "Кровосісі" розгледіли "крівопісі": Азаров заявив, що Україна вперше за 30 років почала імпортувати яйця з Білорусі

  четвер, 21 жовтень 2021, 20:28

  Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров повідомив, що вперше за 30 років незалежності Україна почала імпортувати курячі яйця із сусідньої Білорусі. На своїй сторінці в Facebook Азаров поміркував над тим, що станеться з цінами на продукти харчування найб...