Громадяни України, які виїхали після нападу РФ до Німеччини, мають право у цій країні отримувати допомогу від центру зайнятості на себе та свою сім'ю, передають Патріоти України.
Втім, ситуація може дуже скоро змінитися: за кілька днів до підвищення соціальної допомоги (з 1 січня вони збільшаться одразу на 12%) міністр праці ФРН Хубертус Хайль раптово оголосив, що тим, хто відмовиться працювати, у перспективі взагалі скасують допомогу — принаймні на термін до двох місяців, пише Bild.
У цьому випадку для людей, які перебувають на соцзабезпеченні, держава покриватиме лише витрати на проживання та комунальні послуги.
Після двох місяців центр зайнятості повинен буде знову оцінити ситуацію і запропонувати одержувачу допомоги нову роботу. У разі відмови знову можуть застосовувати санкції.
Відповідний законопроект підготувало Міністерство праці під керівництвом Хайля: зараз він коригується урядом і незабаром надійде до Бундестагу. Швидше за все, нововведення набуде чинності на початку наступного року.
«Якщо проект буде реалізований швидко, ми зможемо спостерігати перші позитивні ефекти на ринку праці вже навесні 2024 року. Якщо закон справді буде ефективним, півмільярда євро на рік, напевно, можна буде заощадити», — каже експерт з ринку праці Фрідріх Шнайдер.
З 1 серпня 2025 року в Україні повертаються штрафи за порушення вимог законодавства щодо реєстраторів розрахункових операцій (РРО та ПРРО), передають Патріоти України. Для бізнесу це означає повернення до фінансових санкцій у повному розмірі: 100% від ...
Росія вже почала імпортувати яблука з Північної Кореї. А північнокорейські виробники продукції, від варення та ковбас до пива та акордеонів, зареєстрували торговельні марки у Федеральній службі інтелектуальної власності Росії. Про це пише Financial Tim...