Громадяни України, які виїхали після нападу РФ до Німеччини, мають право у цій країні отримувати допомогу від центру зайнятості на себе та свою сім'ю, передають Патріоти України.
Втім, ситуація може дуже скоро змінитися: за кілька днів до підвищення соціальної допомоги (з 1 січня вони збільшаться одразу на 12%) міністр праці ФРН Хубертус Хайль раптово оголосив, що тим, хто відмовиться працювати, у перспективі взагалі скасують допомогу — принаймні на термін до двох місяців, пише Bild.
У цьому випадку для людей, які перебувають на соцзабезпеченні, держава покриватиме лише витрати на проживання та комунальні послуги.
Після двох місяців центр зайнятості повинен буде знову оцінити ситуацію і запропонувати одержувачу допомоги нову роботу. У разі відмови знову можуть застосовувати санкції.
Відповідний законопроект підготувало Міністерство праці під керівництвом Хайля: зараз він коригується урядом і незабаром надійде до Бундестагу. Швидше за все, нововведення набуде чинності на початку наступного року.
«Якщо проект буде реалізований швидко, ми зможемо спостерігати перші позитивні ефекти на ринку праці вже навесні 2024 року. Якщо закон справді буде ефективним, півмільярда євро на рік, напевно, можна буде заощадити», — каже експерт з ринку праці Фрідріх Шнайдер.
Народний депутат України Богдан Кицак, член Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку, 31 березня заявив, що графіки подачі води в Україні можуть запровадити у багатьох містах через великі борги населення за комунальні послуги. Про ризики ...
Угорщина вимагала зняти санкції ЄС з російських олігархів Алішера Усманова, Дмитра Мазепіна і Михаїла Фрідмана, заявив міністр закордонних справ країни Петер Сійярто, передають Патріоти України. "Ми виступили з ініціативою виключити з санкційних спискі...