Україну "штурмують" небезпечні помідори з Туреччини

Овочі були заражені південноамериканською томатною міллю.

Україна відмовилася від турецьких помідорів. Ілюстрація: соцмережі.

Україна відмовилася від турецьких помідорів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Головного управління державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Партія з 20 тонн турецьких помідорів не була пропущена в Одесу. Зазначається, що турецькі томати були заражені південноамериканською томатною міллю. Вся партія була повернута турецьким виробникам. Кількома днями раніше схожий випадок також стався на митниці в Хмельницькій області. За повідомленнями місцевих ЗМІ, в Україну не пропустили 15 тонн турецьких помідорів.

Нагадаємо, що в лютому поточного вступив в силу закон про нові правила проведення фітосанітарної експертизи. Прийнятим законом визначається, що тепер оцінку рослинної продукції для підтвердження її карантинної безпеки зможуть проводити не тільки державні, а й приватні лабораторії.

Вражаюче досягнення: Запас ходу нового електрокара Маска перевершив прогноз

п’ятниця, 21 лютий 2020, 23:28

Компанія Tesla може почати поставки нової моделі електрокара Tesla Model Y вже в лютому цього року. Міністерство енергетики США заявило, що запас ходу Tesla Model Y без підзарядки - 507 кілометрів. Про це повідомляється на сайті відомства, передають Па...

Які країни купляють і що саме: "Укроборонпром" за рік наростив свій експорт майже на 20%

п’ятниця, 21 лютий 2020, 20:49

За підсумками 2019 року експорт озброєння та послуг підприємств-учасників концерну "Укроборонпром" склав 908 мільйонів доларів, що на 19% більше ніж показник 2018 року. Про це повідомив генеральний директор "Укроборонпром" Айварас Абрамавичус у підсумк...