Україну "штурмують" небезпечні помідори з Туреччини

Овочі були заражені південноамериканською томатною міллю.

Україна відмовилася від турецьких помідорів. Ілюстрація: соцмережі.

Україна відмовилася від турецьких помідорів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Головного управління державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Партія з 20 тонн турецьких помідорів не була пропущена в Одесу. Зазначається, що турецькі томати були заражені південноамериканською томатною міллю. Вся партія була повернута турецьким виробникам. Кількома днями раніше схожий випадок також стався на митниці в Хмельницькій області. За повідомленнями місцевих ЗМІ, в Україну не пропустили 15 тонн турецьких помідорів.

Нагадаємо, що в лютому поточного вступив в силу закон про нові правила проведення фітосанітарної експертизи. Прийнятим законом визначається, що тепер оцінку рослинної продукції для підтвердження її карантинної безпеки зможуть проводити не тільки державні, а й приватні лабораторії.

Українці повинні заплатити податки за квартири: Стало відомо, кому нарахують більш ніж 25 тис. грн

вівторок, 2 березень 2021, 9:29

Українцям до 1 липня надішлють повідомлення про необхідність заплатити податки за свої квартири та будинки. Ті, хто володіє квартирою площею від 300 кв. м або будинком у розмірі 500 кв.м і більше, повинні будуть додатково заплатити в бюджет 25 тис. грн...

Відкривають клієнтам нові горизонти: Українська платформа Corefy увірвалась в топ-5 найбільших платіжних хабів Європи

вівторок, 2 березень 2021, 0:05

Українська платформа управління платежами Corefy перетнула позначку в 100 інтеграцій та увійшла в топ-5 найбільших платіжних хабів в Європі, повідомляють Патріоти України з посиланням на tech.liga.net. У компанії відзначили, що платформа допомагає кліє...