
Україна знову почала імпортувати електроенергію з Європи у денні години, щоб не допустити дефіциту і відключень споживачів у зв'язку з чим енергетики закликають українців економити електроенергію у вечірні години, передають Патріоти України.
Як повідомляє НЕК "Укренерго", наразі виробництво електроенергії достатнє для покриття споживання. Проте в деякі години Україна буде купувати електрику за кордоном.
"Сьогодні вдень упродовж трьох годин триватиме невеликий імпорт зі Словаччини. У нічні та денні години, коли в енергосистемі є надлишок потужності і знижене споживання, продовжується експорт до Молдови та Польщі", - йдеться у повідомленні.
При цьому, для забезпечення споживання електроенергії були задіяні всі наявні резерви потужності на гідро та теплових електростанціях.
"Допомогти енергосистемі стабільно працювати може ощадливе споживання. Особливо закликаємо всіх зменшити використання електроенергії з 19:00 до 22:00", - йдеться у повідомленні.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...