"Укрзалізниця" отримає 110 локомотивів спільного виробництва з провідним європейським виробником

Важливим аспектом з французькою машинобудівною компанією є часткова локалізація виробництва електровозів Alstom в Україні

Електровоз Alstom Prima M4. Фото: railcolornews.com

Україна завершує узгоджувати великий міжурядовий проект щодо часткової локалізації потужностей з виробництва і технічне обслуговування електровозів із залученням вітчизняних підприємств. В рамках угоди "Укрзалізниця" до 2025-го року отримає 110 локомотивів Alstom, повідомляють Патріоти України з посиланням на УНІАН.

Про це йшла мова в ході переговорів з послом Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон, аташе з економічних питань посольства Французької Республіки в Україні Вінсентом Пренго і старшим віце-президентом французької машинобудівної компанії Alstom Філіпом Дельором.

"Зараз ми розглядаємо декілька локацій для спільного виробництва, зокрема — Запорізький електровозоремонтний завод і Львівський локомотиворемонтний завод", — проінформував заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк.

"Стратегічним для УЗ є оновлення залізничного парку на 495 локомотивів до 2029 року. Перші 110 українсько-французьких локомотивів з тяговим електродвигуном повинні стати на рейки української залізниці до 2025 року", - підкреслив високопосадовець.

Лавренюк зазначив, що великий міжурядовий проект передбачає локалізацію виробництва і технічне обслуговування в Україні з залученням українських підприємств.

"Продажи будут идти с колес": Експерти пояснили, чому долар летить у прірву

середа, 13 листопад 2019, 19:50

"13 ноября валютчики устроили новый обвал курса доллара: он потерял 12 копеек и рухнул к 24,30-24,32 грн/$. Еще сильнее провалилась стоимость наличной валюты: на 15 копеек на продаже - до 24,45-24,55 грн/$, и на 5 копеек на выкупе (до 24,20-24,35 грн/$...

Хіти тижня. "Удару" не уникнути: Українським ФОПам готують великі неприємності

середа, 13 листопад 2019, 18:00

З 2021 року ФОПам для перерахування з банківського рахунку на банківський рахунок потрібно буде використовувати РРО. Обов’язкове застосовування касових апаратів стосуватиметься навіть тих фізичних осіб-підприємців на 3-й групі, які не працюють з готів...