Уряд назвав дороги, які ремонтуватимуть у 2020 році: Кому пощастить

Які дороги відремонтують у 2020 році в Україні: список

Кабінет Міністрів України затвердив перелік доріг, які будуватимуть та ремонтуватимуть у 2020 році. Загалом на фінансування робіт з будівництва, реконструкції та ремонту доріг витратять понад 30 мільярдів гривень. Відповідне рішення уряду опублікувала прес-служба Міністерства інфраструктури, передають Патріоти України.

Насамперед ремонтуватимуть найбільш зруйновані дороги та ті, ремонт яких розпочали у 2019 році. У 2020 році з Дорожнього фонду буде спрямовано 31 мільярд 528 мільйонів 105 тисяч гривень на фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення, – зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Уряд вже затвердив перелік таких об’єктів.

Які дороги будуватимуть та ремонтуватимуть у 2020 році

  • М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через Вінницю);
  • Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка;
  • Будівництво південного обходу Дніпра;
  • Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільськ);
  • Н-23 Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя, Н-14 Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв;
  • Н-11 Дніпро – Миколаїв (через Кривий Ріг);
  • Н-03 Житомир – Чернівці.

Загалом у Кабміні планують відновити 1 тисячу 345 кілометрів доріг державного значення та 3 тисячі 711 метрів мостів. Також проводитимуться ремонти доріг місцевого значення.

Хіти тижня. Гривня тривоги нашої: Фінансисти спрогнозували курс валют на наступний тиждень

понеділок, 28 вересень 2020, 23:30

Нацбанк збільшує валютні інтервенції, однак національна валюту все одно не може зупинитись в падінні. Як зазначив аналітик, за минулий тиждень курс долара до гривні незначно виріс на всіх сегментах валютного ринку на 0,4-0,5%. . Так, з п'ятниці по п'...

"Зрада" відміняється: Міненерго заперечує факт підвищення цін на електрику для населення

понеділок, 28 вересень 2020, 22:45

В медіа поширюється недостовірна інформація щодо підвищення тарифів на електричну енергію для населення з 1 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Міненерго, передають Патріоти України. "Міненерго та Уряд неодноразово наголошували, що в умовах складної ...