Уряд Німеччини визначився, чи повертатиме безробітних українських біженців

Німецький уряд не планує депортувати з країни українських біженців, які не хочуть працювати, про це заявив речник МЗС, передають Патріоти України.

За його словами, Росія атакує цілі по всій Україні, а також намагається знищити інфраструктуру на заході країни. "Тому я не знаю, де в Україні має бути безпечне місце", - сказав речник.

Раніше лідер баварської опозиційної партії ХСС у Бундестазі Александер Добріндт заявив: "Більш ніж через два роки після початку війни тепер має застосовуватися принцип: працевлаштовуйтесь в Німеччині або повертайтеся в безпечні райони західної України".

Ще один удар по кишені! В Україні прогнозують подорожчання продуктів через вимкнення електроенергії

п’ятниця, 19 липень 2024, 22:30

Якщо дефіцит електроенергії буде продовжуватись на такому ж рівні як зараз, це призведе до зростання цін, у першу чергу на молочні, м’ясні, хлібобулочні вироби. Про це повідомив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук, передають Патр...

Українців зобов'яжуть платити податок за посилки, дорожчі за 2000 грн: Ось що затвердили в Кабміні

п’ятниця, 19 липень 2024, 21:30

У Кабміні хочуть обкласти податком посилки дорожче за 45 євро (2 041 грн за курсом НБУ) – за винятком тих, що надсилають одержувачу без оплати і вони не призначені для продажу. Відповідна норма міститься у затвердженому Кабміном для подальшого розгляду...