Уряд виділив 1,5 млрд грн на новий водогін для Кривого Рогу, Нікополя та Марганця

Кабмін виділив 1,5 млрд грн на будівництво нового магістрального водогону, який допоможе забезпечити Кривий Ріг, Нікополь та Марганець питною водою. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль у telegram, передають Патріоти України.

За його словами, з Фонду відновлення виділено 1,5 млрд грн для будівництва двох нових магістральних водогонів. "Це потрібно, аби забезпечити Кривий Ріг, Нікополь та Марганець питною водою. Також виділяємо Херсонській, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областям майже 846 млн грн на забезпечення потреб регіонів у питній воді", - написав Шмигаль.

Він додав, що керівником робіт із ліквідації наслідків терористичної атаки РФ на Каховську ГЕС призначено міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка. "Утворюємо штаб з ліквідації наслідків, куди ввійдуть міністри, їхні заступники, керівники центральних органів виконавчої влади, представники держпідприємств", - розповів Шмигаль.

Можуть нарахувати неіснуючий борг: Ось що має зробити кожен українець, щоб отримати "правильні" платіжки за світло

неділя, 28 червень 2026, 7:54

Українці мають щомісяця передавати покази лічильника електроенергії, навіть якщо тимчасово не проживають у квартирі чи будинку або взагалі не користуються електрикою. У разі відсутності змін слід надавати ті самі цифри, що й попереднього місяця. Якщо ц...

Пенсіонери отримають кілька доплат у липні: Ось хто отримає гроші

неділя, 28 червень 2026, 6:33

У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....