Уряд виділив 1,5 млрд грн на новий водогін для Кривого Рогу, Нікополя та Марганця

Кабмін виділив 1,5 млрд грн на будівництво нового магістрального водогону, який допоможе забезпечити Кривий Ріг, Нікополь та Марганець питною водою. Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль у telegram, передають Патріоти України.

За його словами, з Фонду відновлення виділено 1,5 млрд грн для будівництва двох нових магістральних водогонів. "Це потрібно, аби забезпечити Кривий Ріг, Нікополь та Марганець питною водою. Також виділяємо Херсонській, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областям майже 846 млн грн на забезпечення потреб регіонів у питній воді", - написав Шмигаль.

Він додав, що керівником робіт із ліквідації наслідків терористичної атаки РФ на Каховську ГЕС призначено міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка. "Утворюємо штаб з ліквідації наслідків, куди ввійдуть міністри, їхні заступники, керівники центральних органів виконавчої влади, представники держпідприємств", - розповів Шмигаль.

Буде удар! Чому ціни на продукти зростатимуть навіть влітку

вівторок, 23 червень 2026, 12:58

Влітку в Україні ціни на молочку та м'ясні продукти можуть зрости від 8% до 20%, а овочі будуть дешевими тільки в сезон. Про це сказав заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук під час розмови в Media Center Ukraine, передають Патріоти...

На українців чекають нові рахунки за світло: Як уряд змінює правила гри

вівторок, 23 червень 2026, 11:58

В Україні запроваджують довгострокові контракти на ринку електроенергії. Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко, передають Патріоти України. Новація поширюється виключно на комерційних учасників ринку. Очікується, що запровадження нового ...