Усі відмовляються від співпраці, навіть друзі: АвтоВАЗ скаржилися на санкції США

Американські санкції проти російської автомобілебудівної компанії АвтоВАЗ викликали серед іноземних партнерів масову відмову у співпраці. Про це розповів президент компанії Максим Соколов на парламентських слуханнях у Раді Федерації, повідомляють у понеділок, 20 листопада росЗМІ.

"Наслідком цього стали нові масові відмови закордонних постачальників, субпостачальників, фінансових інститутів, банків від співпраці з нашим автопромом", - сказав він.

За його словами, у випадку експортної продукції, іноземні банки просто блокують як вихідні платежі, так і в бік АвтоВАЗу. Причиною цього є ризик вторинних санкцій.

АвтоВАЗ потрапив до санкційного списку США в середині вересня 2023 року разом із Москвичем і автовиробником Соллерс.

Тоді ж Соколов стверджував, що санкції проти його компанії нібито не вплинуть на діяльність підприємства.

Податкові перевірки в Україні повернулися: Кого перевірятимуть та за якими правилами

понеділок, 11 грудень 2023, 6:22

Від грудня 2023 в Україні мають поновити податкові перевірки бізнесу. Їх було призупинено з початку війни, проте влада скасувала мораторій для ряду категорій підприємців, передають Патріоти України. РБК-Україна розповідає, для кого перевірки повернутьс...

"Нагадує "Гру в кальмара": В Україні поширилася несподівана схема обману, люди втрачають шалені кошти

неділя, 10 грудень 2023, 17:22

В Україні поширилася масштабна схема обману. Українцям обіцяють заробіток за прості дії, однак у результаті втягують їх у схему обману, передають Патріоти України. "Я помітила цю схему десь у кінці жовтня. В листопаді ми спостерігали справжній бум. Я с...