Усі замовлення - для України: Виробник "Байрактарів" наразі заброньований на три роки вперед

Турецька компанія Baykar, яка виробляє безпілотники Bayraktar TB2 і Bayraktar Akinci, має потужності для виробництва 20 безпілотників щомісяця і трирічний резерв замовлення. Наразі турецький виробник безпілотників зосереджений тільки на замовленнях України. Про це йдеться у матеріалі агенції Bloomberg, передають Патріоти України.

Зазначається, що турецький виробник, який також працює над проєктом безпілотного винищувача під назвою Bayraktar Kizilelma, хоче ще більше наростити свої виробничі потужності та сподівається досягти цього за допомогою заводу в Україні. "Ми бачимо Україну своїм стратегічним партнером. Baykar розпочав будівництво фабрики в Україні, дослідницького центру та центру передового виробництва, де ми хочемо виробляти всі системи. Ми також хочемо зробити Україну виробничою базою", – розповів гендиректор Baykar.

Завод з виробництва турецьких ударних безпілотників Bayraktar може бути запущений в Україні вже наприкінці 2023 року. Наразі вже запущено підготовчі роботи для того, щоб почати будівництво.

Чи не час НБУ знижувати облікову ставку?

неділя, 2 жовтень 2022, 10:38

Про консолідацію монетарної та фіскальної політик. Максимально можлива макроекономічна стабільність була забезпечена в тому числі героїчними діями Національного банку України. Швидкий і відносно безболісний перехід від режиму традиційного інфляційного ...

Персонал змушують підписувати угоди: Росія намагається передати Запорізьку АЕС Росатому, - глава Енергоатому

субота, 1 жовтень 2022, 16:52

Голова Енергоатому Петро Котін заявив, що Російська Федерація намагається передати Запорізьку АЕС російській енергетичній компанії Росатом. Окупанти змушують персонал підписувати відповідні угоди. Про це повідомляє The Guаrdian, передають Патріоти Укра...