Уже майже по 350 гривен - і це не кінець! В Україні зростають ціни на сир і дорожчає молоко

В Україні ціни на сир уже зросли понад 300 гривень і підібралися до 350. А подекуди вартість кілограма твердого сиру вже й перевищила три з половиною сотні. Зростання цін на сир відбувається на тлі зростання вартості молока, передають Патріоти України.

У столичних торгових мережах вартість кілограма деяких видів твердого сиру за місяць зросла на 16 гривень. При цьому молоко подорожчало, звичайно, не так разюче – на півтори гривні, однак і на нього ціна невпинно зростає. І, на жаль, сир не може зберігати колишню ціну, коли зростає вартість сировини, з якої його виготовляють.

Так, наприклад, 5 лютого середня ціна пляшки молока жирністю 1% торгової марки Простоквашино становила 32,95 гривні. При цьому ще у січні таке саме молоко продавали за 31,36. Тут йдеться про вартість пляшки молока ємністю 900 мл.

Подорожчало і молоко торгової марки Яготинське жирністю 2,6%. Пляшка молока цієї торгової марки у січні коштувала 31,25 гривні, а зараз уже йде за 32,40.

Зросли і ціни на сир

Так, голландський 45%-й твердий сир торгової марки Звени Гора зараз продається в середньому за 344,43 гривні за кілограм, тоді як минулого місяця його середня вартість становила 327,21 гривні. Таким чином, середня ціна цього сиру зросла на 16 гривень лише за місяць. При цьому в деяких торгових мережах вона вже перевалила за 350. Наприклад, в Auchan за кілограм такого сиру вже просять 352,40.

А ось 50%-й голландський твердий сир тієї ж торгової марки Звени Гора навіть подешевшав: його теперішня ціна становить 286,95 гривні проти січневої 323,90. Зниження ціни склало цілих 37 гривень, і чим спричинена така небачена щедрість, невідомо.

При цьому твердий 50% російський сир торгової марки Комо зараз коштує 305,97. Порівняно із січневою ціною (302,40) він подорожчав приблизно на 3 з половиною гривні.


Шахраї крадуть гроші з карток українців, користуючись проблемами зі зв'язком: Як працює схема

четвер, 9 лютий 2023, 7:50

Шахраї знайшли спосіб, як скористатися проблемами зі зв'язком в українців. Зловмисники представляються жертвам робітниками компаній-операторів і просять назвати відправлений на телефон код, передають Патріоти України. При цьому коли людина цей код нази...

Як правильно подати заяву на призначення пенсії за віком, щоб не втратити частину виплат: Українцям роз'яснили важливий нюанс

четвер, 9 лютий 2023, 6:37

В Україні пенсія за віком призначається з дня, що настає за днем досягнення пенсійного віку, якщо звернення за призначенням відбулося не пізніше трьох місяців з дня настання такого віку, повідомляє social.com.ua, передають Патріоти України. Водночас дн...