Уже не просто "золоті". В Україні знову подорожчали яйця: Що буде з цінами на продукт найближчим часом

В Україні продовжує підвищуватись вартість продуктів. На початку грудня знову подорожчали яйця. Стало відомо, в яких супермаркетах продукт можна купити дешевше, передають Патріоти України.

Також з'явилася інформація, що буде з цінами найближчим часом.Минулої осені курячі яйця стали рекордсменом із подорожчання. Актуальною проблемою зацікавився Антимонопольний комітет, проте вартість товару продовжує зростати.

Яйця від ТМ "Ясенсвіт" у листопаді продавалися по 72,98 грн. Цього місяця вони подорожчали до 74 грн. Їх вигідніше купувати у торговельній мережі Новус – по 73,60 грн за десяток.

Минулого місяця десяток яєць від ТМ "Квочка" коштував 75,65 грн, а зараз вони стали доступніші – по 74,15 грн. Найдешевші яйця у магазинах Новус – по 74,10 грн.

Українців попередили, що найближчим часом ціни на яйця можуть злетіти ще вище. Справа в тому, що аварійні та планові відключення електроенергії дестабілізують роботу птахофабрик. Їх обігрів за допомогою генераторів збільшує витрати та собівартість продукту. Йдеться як про яйця, так і про курятину.

Виконавчий директор асоціації "Союз птахівників України" Сергій Карпенко зазначив, що за таких умов виробники планують зменшити обсяги виробництва.

"Безперебійна робота електрообладнання є критично важливою, оскільки воно забезпечує життєдіяльність птиці в приміщеннях", - пояснив експерт

Український агроекспорт не "ламав" ринок Польщі: Експерт порівняв ціни на пшеницю

понеділок, 25 вересень 2023, 19:57

Український агроекспорт не "ламав" ринок Польщі, оскільки польські фермери за пшеницю мають вдвічі більшу виручку, ніж українські, передають Патріоти України. Такі висновки у Telegram опублікував доцент Київської школи економіки (KSE) Олег Нів'євський,...

Податки для ФОПів перерахують: Скільки вимагатимуть з підприємців у 2024 році

понеділок, 25 вересень 2023, 19:30

В Україні у 2024 році у два етапи підвищать мінімальну зарплату, до 8000 грн. Це призведе до зміни частини податків, зокрема мінімального розміру єдиного соціального внеску (ЄСВ), який сплачують усі ФОПи (фізособи-підприємці), передають Патріоти Україн...