
У Міністерстві енергетики, де прораховують варіанти покриття збитків галузі в умовах російської агресії, досі не прийняли рішення, чи підвищать тарифи на електроенергію для побутових споживачів, тобто для населення. Таким чином, дискусії із залученням експертів ще тривають, передають Патріоти України.
«Сьогодні рішення ще не прийнято, ще тривають підрахунки, тривають дискусії. Водночас хочу нагадати, що в нас діє пільговий механізм для побутових споживачів», — повідомила заступниця міністра Світлана Гринчук.
При цьому вона запевнила, що компанії «Енергоатом» та «Укргідроенерго» продовжать нести своє навантаження щодо покриття частини вартості електрики, що відпускається для потреб населення.
«Можливе незначне підвищення тарифів, але це зараз тільки обговорюється. Якщо воно і буде, то воно буде достатньо незначним для споживачів і буде продовжувати дію пільгового механізму, який компенсує вартість електроенергії для побутових споживачів», — сказала заступниця міністра.
В Україні протягом липня валютний ринок залишатиметься стабільним — без різких коливань. Другий місяць літа навряд чи стане місяцем валютних сенсацій. Чому не буде різких коливань найближчим часом, розповів банкір Тарас Лєсовий у коментарі «УНІАН», пер...
Як Карпати, так і Одеса – напрямки-лідери для літнього відпочинку. Це спонукає реагувати і ринок праці – щоліта сектор сезонної роботи тут очікувано активізується. Найзатребуванішими вакансіями літа-2026 є продавець, водій та вантажник, хоча південь ни...