
В одному з американських штатів побудують експериментальну ділянку дороги, яка буде заряджати електромобілі, інформують Патріоти України.
Як повідомляє видання "УкрАвтопром", департамент економічного розвитку штату Мічиган запустив проєкт з будівництва дороги, яка буде в автоматичному режимі заряджати акумулятори електрокарів, що їхатимуть нею. На першому етапі хочуть побудувати півтора кілометра дороги. Якщо експеримент виявиться вдалим, то технологію будуть використовувати й на інших трасах регіону.
За задумом ініціаторів проєкту, система автоматичної зарядки значно спростить життя власникам електромобілів: їм не доведеться постійно думати про те, де б зарядити авто. Влада штату впевнена, що втілення в життя цього задуму буде стимулювати людей купувати більше "зелених" машин.
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...