У добрий час! Російські ринки падають другий день поспіль на тлі провальних переговорів по НАТО

У п’ятницю, 14 січня, ринок акцій в Росії продовжив падіння на тлі серії безрезультатних переговорів російської влади з США і НАТО, повідомляють Патріоти України з посиланням на Російська служба BBC.

14 січня індекс Мосбіржі опустився нижче 3600 пунктів вперше з 14 грудня минулого року, а доларовий індекс РТС – нижче 1500 пунктів вперше з 4 травня.

Експерти звертають увагу на те, що до закриття основної сесії четверга рублевий індекс Мосбіржі обвалився на 4,05%, а доларовий індекс РТС – на 5,94%. Відкриття торгів у п’ятницю почалося з невеликого зростання, проте він швидко змінився новим падінням.

Курс російського рубля 14 січня також падає: вдень курс євро оновив максимуми з минулого літа і досяг 88 рублів, а Долар наблизився до 77 рублям. Економісти переконані, що причиною обвалу ринків стала геополітика.

Тим часом на американському ринку під тиском опинилися акції високотехнологічного сектора, Індекс якого втратив 2,7%, а також сектора виробників споживчих товарів вторинної необхідності, втрати якого склали 2%.

Єврокомісія ініціює макрофінансову допомогу Україні у 1,2 млрд євро задля подолання економічних проблем, викликаних ескалацією російської загрози

понеділок, 24 січень 2022, 21:22

Голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн анонсувала нову програму макрофінансової допомоги Україні обсягом 1,2 млрд євро. Про це голова виконавчої влади ЄС заявила під час брифінґу 24 січня, зазначають Патріоти України. За її словами, "новий макрофінанс...

Гривня продовжує просідати до долара: Офіційний курс валют від НБУ

понеділок, 24 січень 2022, 19:30

Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 6 копійок, встановивши його на 25 січня на рівні 28,38 гривні. Офіційний курс гривні до євро встановився на рівні 32,06 грн (на 24 січня – 32,11 гривні), зазначають Патріоти України. . 24 с...