У два рази дорожче "Аерофлоту": "Свинку Пеппу" продали за кругленьку суму

Мультсеріал перекладено більше, ніж на 40 мов, він транслюється в 180 країнах.

Американський виробник іграшок Hasbro купить канадську компанію Entertainment One, що володіє правами на мультсеріал «Свинка Пеппа», за 4 мільярди доларів. Про це повідомляється на сайті компанії, передають Патріоти України.

Акціонери Entertainment One отримають по $ 6,8 доларів за акцію, що на 31 відсоток вище їх середньої ціни за останні 30 днів. Купівля додасть в портфель Hasbro, в який вже входять My Little Pony, «Трансформери» і гра «Монополія», нові бренди.
«Свинка Пеппа» перекладена більше, ніж на 40 мов і транслюється в 180 країнах, повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на Entertainment One. У Китаї серіал набрав близько 34 мільярдів переглядів в місцевих відеосервісах.

Чотири мільярди доларів, в які покупець оцінив «Свинку Пеппу», - дорожче, ніж капіталізація багатьох компаній з реального сектора економіки. Це, наприклад, в два рази дорожче «Аерофлоту» (1,8 мільярда), дорожче банку «Тінькофф» (3,6 мільярда) і «РусГідро» (3,5 мільярда).

У скреп буде істерика: "Північний потік-2" на межі зриву

вівторок, 17 вересень 2019, 11:25

Російський морський газопровід в обхід газотранспортної системи України "Північний потік-2" будує корабель Solitaire. Будівництво уже наблизилося до морської економічної зони Данії, яка не дала дозволу на прокладання трубопроводу, передають Патріоти Ук...

Casus belli? "Что будет с ценами на нефть в случае войны в Персидском заливе", - експерт

вівторок, 17 вересень 2019, 10:29

"Casus belli? США винят Иран в нападении на нефтяные заводы Саудовской Аравии. По сведениям американцев, 19 целей поражены дронами и крылатыми ракетами, причем, удары нанесены с севера и северо-запада, то есть с территорий Ирана, Ирака и/или северной ч...