В Індії почалися проблеми через російську нафту

У зв'язку з антиросійськими санкціями енергетичні компанії Індії не можуть отримати дивіденди від своїх активів у Росії на суму понад $400 млн, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Bloomberg, частки в російських нафтогазових родовищах є у ряду індійських компаній, включаючи ONGC Videsh Limited. Однак отримання дивідендів від цих активів ускладнене через санкційні обмеження щодо банків в Росії, а також небажання агресора проводити оплату в доларах.

Індія зіткнулася з труднощами через покупку російської нафти за ціною вище встановленої стелі, оскільки офіційно не приєднувалася до обмежень, які встановлюють граничну ціну на нафту з РФ.

Війна в Україні та позиція Індії

Європейський союз припинив імпорт російської нафти. У лютому 2023 року аналогічні заборони були введені щодо російських нафтопродуктів. Індія і Китай не погодилися на "стелю цін".

Основними покупцями російських нафтопродуктів залишилися Туреччина, Індія та Китай.

В Нью-Делі обіцяли не порушувати санкції, хоча Індія до них не приєдналася. Урядові органи Індії попросили банки та трейдерів дотримуватися правил санкційних обмежень. Офіційно індійські чиновники не підтримували західні санкції. За даними джерел, Індія провела детальну дискусію з США та іншими країнами G7 на полях саміту G20, і вони нібито залишилися задоволені її словами.

Бодяга, недолив та і не тільки: Куюн пояснив небезпечність пальнго на "дешевих заправках"

середа, 29 травень 2024, 7:27

Основні фактори низької вартості пального на АЗС, які торгують "дешевим" пальним, – низька якість, недолив та несплата податків. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук директор Консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн. "Якість (читай бодяга). Лаб...

Шок для ринку: Якщо акцизи на пальне піднімуть до рівня, який пропонує Кабмін, то акциз на автогаз у нашій країні буде найвищим у Європі

середа, 29 травень 2024, 6:53

Збільшення акцизів на паливо, яке має розпочатися в Україні 1 липня 2024 року, не відповідає директиві Євросоюзу, і тому до нього потрібно внести корективи. Такого висновку в результаті аналізу законопроєкту №11256 дійшли експерти аналітичного агентств...