У Китаї збудували найдовший підводний тунель-шосе

Після майже чотирьох років будівництва завершили найдовше підводне автомобільне тунель-шосе у світі. Тепер його відкрили для руху. Тунель Тайху в Китаї, довжиною 10,79 км, тягнеться під однойменним озером, приблизно за 50 км на схід від Шанхаю, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNN.

За словами влади, вартість будівництва становила близько $1,56 млрд. Будувати розпочали 9 січня 2018 року.

Понад 2 млн кубів бетону використали для двостороннього тунелю з шістьма смугами руху та шириною 17,45 м. Стеля тунелю обладнана яскравими світлодіодними ліхтарями.

Тунель – частина шосе Чанчжоу-Усі на 44 км, яке відкрилося 30 грудня 2021 року. Це альтернативна швидкісна дорога для мандрівників, які їздять між Шанхаєм та Нанкіном. Воно з'єднує швидкісні магістралі Сучжоу, Усі і Чанчжоу. Його збудували, щоб зменшити транспортне навантаження на міста поряд з озером Тайху, одночасно сприяючи економічному розвитку міст у районі дельти річки Янцзи.

Найдовший у світі підземний автомобільний тунель на 14,3 км із двома дорогами - у Норвегії. Він проходить між містами Ставангер та Странд. Підводний тунель Tokyo Bay Aqua-Line, що проходить під Токійською затокою, становить 9,6 км. Найдовший підводний тунель у світі – під Ла-Маншем. Він з'єднує Англію та Францію залізницею. Його підводна частина – 37,9 км.

Винна війна: Хто з українців не зможе вийти на пенсію в 60 років

понеділок, 3 жовтень 2022, 14:22

Щороку в Україні змінюються вимоги щодо кількості необхідного трудового стажу для призначення пенсії. Так, у 2022 році для виходу на заслужений відпочинок у 60 років потрібно мати від 29 років стажу, у 2023 році - від 30, у 2024 - від 31 тощо. У 2028 р...

Унікальні технології запорожців на експорт? Україна та Туреччина почнуть виробляти авіадвигуни

понеділок, 3 жовтень 2022, 7:12

Компанія Baykar дуже хоче отримати доступ до секретів українських двигунів для своїх безпідотників. Питання лише на яких умовах, щоб не вийшло як з китайцями - 'викачка технологій'. Україна та Туреччина спільно випускатимуть авіадвигуни. Про це у неділ...