У Москві волають про підлу зраду: Замість "Північного потоку-2" Данія видала дозвіл конкурентному газопроводу

Маленьке але горде королівство, яке раніше відмовило у видачі дозволу на будівництво Північного потоку-2 і запросило додаткову експертизу, видало перший дозвіл на прокладку іншого газопроводу Baltic Pipe, зазначають Патріоти України.

Компанія Baltic Pipe отримала перші адміністративні рішення для реалізації проекту в Данії. 12 липня 2019 року Данське агентство по охороні навколишнього середовища прийняло два екологічних рішення, що стосуються розташування берегового трубопроводу, - повідомили на офіційному сайті проекту.

Цей газопровід буде доставляти газ з Норвегії в Польщу і може стати альтернативою російському блакитному паливу. Поляки за рік використовують близько 15 млрд куб.м. Зараз більше 10 млрд кубів їм поставляє російський Газпром. Однак контракт з ним закінчується у 2022-му, до цього часу вони планують побудувати газопровід Baltic Pipe.

Планована потужність газопроводу - 10 млрд куб.м на рік. Цього об'єму достатньо для того, щоб повністю відмовитися від Газпрому.

Хіти тижня. "Рожденный ползать...": Росіяни вкрали конструкцію свого нового БПЛА в американців

четвер, 22 серпень 2019, 17:30

У серпні міноборони Росії повідомило про перший політ важкого ударно-розвідувального безпілотного літального апарату (БПЛА) С-70 «Охотнік» («Мисливець»). Проте американські фахівці одразу побачили запозичення конструкції в малопомітного ударного літака...

Викрив корупцію - отримай 10% від награбованого: Стало відомо, як можна офіційно заробити на хабарниках

четвер, 22 серпень 2019, 16:28

В Офісі президента заявили про підготовку законопроектів, в яких передбачений не лише захист для викривачів корупції, а й виплата їм винагороди в межах 10% від суми відшкодованих державі збитків або розміру неправомірної вигоди, повідомляють Патріоти У...