У Москві волають про підлу зраду: Замість "Північного потоку-2" Данія видала дозвіл конкурентному газопроводу

Маленьке але горде королівство, яке раніше відмовило у видачі дозволу на будівництво Північного потоку-2 і запросило додаткову експертизу, видало перший дозвіл на прокладку іншого газопроводу Baltic Pipe, зазначають Патріоти України.

Компанія Baltic Pipe отримала перші адміністративні рішення для реалізації проекту в Данії. 12 липня 2019 року Данське агентство по охороні навколишнього середовища прийняло два екологічних рішення, що стосуються розташування берегового трубопроводу, - повідомили на офіційному сайті проекту.

Цей газопровід буде доставляти газ з Норвегії в Польщу і може стати альтернативою російському блакитному паливу. Поляки за рік використовують близько 15 млрд куб.м. Зараз більше 10 млрд кубів їм поставляє російський Газпром. Однак контракт з ним закінчується у 2022-му, до цього часу вони планують побудувати газопровід Baltic Pipe.

Планована потужність газопроводу - 10 млрд куб.м на рік. Цього об'єму достатньо для того, щоб повністю відмовитися від Газпрому.

"Вистачає лише на таксі": Міністр Милованов поскаржився на маленьку зарплату

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:27

Тимофій Милованов заявив, нібито йому доводиться жити на заощадження. Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов став ще одним посадовцем, який поскаржився на маленьку зарплату. Чиновник переконує, що її й...

Хіти тижня. На ринку "переворот": Долар прискорив падіння і побив новий рекорд

п’ятниця, 6 грудень 2019, 0:10

Національний банк України в середу, 4 грудня, встановив офіційний курс гривні щодо долара на позначці 23,93 грн/$. Порівнюючи з попереднім робочим днем американська валюта подешевшала на 2 копійки, свідчать дані НБУ, передають Патріоти України. Це є ма...